Ekonominės veiklos įvertinimas


Ekonomines veiklos rodikliai. Ekonomines veiklos vertinimas. Pelno didinimo keliai diplominis darbas. Ekonominis veiklos vertinimas. Laisvuju ekonominiu zonu apzvalga apzvalga. Autodetaliu diplominis. Makroekonomines veiklos vertinimas padeda. Getz bros lt. Veiklos ekonominį įvertinimą. Įmonės ekonominės veiklos rodikliai.

Firmos “Auvalda” apžvalga. Firmos finansinės analizės teorija. Firmos finansinės atskaitomybės elementai. Balansas. Pelno ataskaita. Kapitalo formavimo šaltinių ir jo panaudojimo ataskaita. Firmos ekonominės veiklos įvertinimo rodiklių grupės. Pagrindinės finansinių rodiklių grupės. Finansiniai rodikliai. Pelningumo rodikliai. Finansinio statuso rodikliai. Finansinio valdymo rodikliai. Išteklių valdymo rodikliai. Firmos pelningumo lūžio taško analizė. Išvados.

Uab auvalda įsikūrusi 1997m. Liepos mėn. Kaune. Jos savininkas ir direktorius valdas tratulis. Uab prekiauja automobilių detalėmis ir firmos osram automobilių lemputėmis.

Firmos tikslai aprūpinti savo klientus kokybiškomis prekėmis, kurios nekelia abejonių visame pasaulyje.

įmonėje dirba vadybininkai, kurie atsakingi už prekių asortimentą, jų išvežiojimą po prekybos tinklą ir tiekimą. Pagrindpo atliktų rinkos tyrimų buvo nustatyta, kad Lietuvos rinkos talpumas mlj. Lempučių vnt. Per metus. Šiuo metu stambesni jų platintojai yra UAB alterna , getz bros and co , formula ir mervetdegalinės aptarnaujamos beveik visos. Aptarnaujama apie 50 procentų mažmeninių autodetalių parduotuvių, apie 20 procentų auto centrų. Autobusų ir kito transporto parkai dar beveik neaptarnaujami, taip pat ir žemės ūkio transporto bendrovės, valstybinio transporto organizacijos. Tai yra mųsš potencialūs klientai. Norint pilnai užkariauti rinką įmonė vykdo aktyvų pardavimįmonės finansinės veiklos analizavimas leidžia susidaryti nuomonę apie įmonės ekonominę padėtį, o kartais ir užkerta kelius neigiamiems padariniams, padeda racionaliau naudoti įmonės resursus. Įmonės finansinė veikla labai glaudžiai susijusi su ūkine veikla.

I

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2011 m.
  • 16 puslapių (2063 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dalia
  • Ekonominės veiklos įvertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekonominės veiklos įvertinimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomines-veiklos-ivertinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 04:47
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo