Ekonominiai duomenys: Didžiausios ES ekonomikos pagal BVP


Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Tiriamojo objekto svarbos pagrindimas ir analizuojamų duomenų pateikimas. Duomenų statistinė analizė laiko eilutės analizė slenkančiu metodu. Statistikos duomenų analizė. Duomenų matematinė analizė.


Darbo tikslas – leisti įrodyti studentui kaip jis geba skaityti(analizuoti) ir pateikti ekonominius duomenis statistiškai bei matematiškai.

Darbo uždaviniai – pagrindiniai savarankiško darbo uždaviniai yra aprašyti svarbą tiriamojo objekto, pateikti statistinę bei matematinę duomenų analizę.

Metodai - tai savarankiškas darbas, rengiamas naudojant mokslinius metodus pvz.: Gauso metodas, slenkančių vidurkių metodas(laiko eilutės analizėje),

BVP – bendras vidaus produktas. Tai yra bendros pajamos kurios buvo arba yra sukurtos šalies teritorijoje su šalyje esančiais gamybiniais ištekliais, nepriklausomai nuo to, kieno tie gamybiniai ištekliai yra nuosavybė. Trumpiau tariant Bendras Vidaus Produktas (BVP) yra piliečių pajamos gautos šalies viduje minus piliečių gautos pajamos užsienyje.

Šis makroekonomikos rodiklis yra bene svarbiausias, kadangi šis rodiklis rodo šalies ekonominį išsivystymo lygį. Be šio rodiklio būtų sunku nustatyti šalies ekonominę padėtį.

Pasirinkau 2018m. ES top dešimtuką, kadangi šiuos duomenis galime artimiausiai prilyginti šioms dienoms ir pagal tai orientuotis į dabartinę ekonominę padėtį:

Per pastaruosius 10 metų Prancūzijos vidutinis BVP yra 2141353mln. eur

Per pastaruosius 5 metus Prancūzijos BVP buvo didesnis nei 2133477mln. Eur

Skirtumas tarp pastarųjų 10 metų Pancūzijos BVP yra 412569mln. eur

  • Microsoft Word 81 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (798 žodžiai)
  • Kolegija
  • Domantas
  • Ekonominiai duomenys: Didžiausios ES ekonomikos pagal BVP
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekonominiai duomenys: Didžiausios ES ekonomikos pagal BVP . (2019 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonominiai-duomenys-didziausios-es-ekonomikos-pagal-bvp.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 18 d. 01:48
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema