Ekonominiai sprendimai: Elektriniai paspirtukai


Ekonominiai sprendimai. Kodėl pasirinktas konkretus produktas? Kokie veiksniai turi poveikio produkto kainai? Kas bus, jei pirkėjas nesutiks mokėti tokios kainos? Kokius veiksmus atliksite, jei paklausa bus didelė? Kada didinsite pasiūlą, kada ją mažinsite?


Elektrinis paspirtukas – Tai naujas ir populiarus susisiekimo būdas kuris tausoja aplinką ir taupo žmonių labai brangų laiką. Šį produktą pasirinkome nes tai yra inovatyvi transporto priemonė kurią naudojame kasdieniniame gyvenime ir taip prisidedame prie gamtos saugojimo ir taip pat skatiname daryti kitus.

Kas bus, jei pirkėjas nesutiks mokėti tokios kainos?

Pirkėjas gali nesutikti mokėti tam tikros nustatys kainos todėl, kad ji yra parinkta neteisingai už tokia kainą galima įsigyti paspirtuką ir su daug geresne charakteristika, pavyzdžiui pirkėjas apsilanko internetinėje parduotuvėje išsirenka sau patinkanti paspirtuką, pažiūri paspirtuko parametrus ir palygina juos su kitu paspirtuku pastarojo kainą yra šiek tiek didesnė už pirmojo tačiau jo visi parametrai yra daug geresni už pirmojo paspirtuko, taigi pirkėjas nusprendžia pirkti brangesnį bet šiek tiek geresnį daiktą.

Įmonei siūlytumėme išklausyti žmonių taikyti įvairiausias akcijas, žaidimus atsižvelgti į pirkėjų pastabas, suteikti žmonėms daugiau informacijos apie tam tikra pasirinktą produktą.

  • MS PowerPoint 808 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (451 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lukas
  • Ekonominiai sprendimai: Elektriniai paspirtukai
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekonominiai sprendimai: Elektriniai paspirtukai. (2020 m. Spalio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonominiai-sprendimai-elektriniai-paspirtukai.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 11:05
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo