Ekonominio augimo modelių ribotumai darnaus vystymosi požiūriu


Įvadas. Darnaus vystymosi samprata ir tikslai. Darnaus vystymosi koncepcijos ekonominiai aspektai. Ekonominis požiūris darnaus vystymosi koncepcijoje. Ekonominio augimo ir vystymosi sampratų skirtumai. Ekonominio augimo modelių ribotumai darnaus vystymosi požiūriu. Klasikinė ir neoklasikinė ekonomikos teorijos. Makroekonominės augimo teorijos. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.

Temos aktualumas: Ekonominis augimas yra giliai įsišaknijęs vakarų visuomenėse dėl tikėjimo, kad tik tokiu būdu gali būti išspręstos visos esamos problemos. Jis yra vienas svarbiausių siekių visose pasaulio valstybėse. Darnaus vystymosi teorija akcentuojama jau keletą dešimtmečių ir yra neatsiejama nuo ekonominio augimo, siekiant vieningo tikslo: patenkinti poreikius šiandien su mažiausiais galimais kaštais ir poveikiu aplinkai.

Darbo tikslas – pateikti ekonominio augimo modelių ribotumus darnaus vystymosi aspektu.

Darbo uždaviniai:

1.Susipažinti su darnaus vystymosi samprata ir tikslais.

2.Pateikti darnaus vystymosi koncepcijos ekonominius aspektus.

3.Apžvelgti ekonominio augimo modelių ribotumus darnaus vystymosi požiūriu.

  • Microsoft Word 80 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (3155 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Ekonominio augimo modelių ribotumai darnaus vystymosi požiūriu
    10 - 5 balsai (-ų)
Ekonominio augimo modelių ribotumai darnaus vystymosi požiūriu. (2014 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonominio-augimo-modeliu-ribotumai-darnaus-vystymosi-poziuriu.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 24 d. 21:23
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo