Ekonominis augimas ir nepastovus ekonomikos aktyvumas


Įvadas. Ekonominio augimo esmė. Ekonominio augimo svarba. Ekonominio augimo veiksniai. Ekonomikos augimo modeliavimo principai. Ekonominės gerovės įvertinimas. Bnp ir gyvenimo kokybė. „šešėlinė“ ekonomika. Kiek „šešėlio“ turime lietuvoje ir europoje? Ekonomikos augimo žala. Ekonominio augimo reguliavimas. Ekonominių ciklų tipai ir fazės. Valdžia ir ekonomikos augimas. Ekonominio augimo variantai. Nepastovus ekonomikos aktyvumas. Išvados. Literatūra.

1.Ekonomikos augimo tempai ir kokybė bei kiti rodikliai priklauso nuo šalies ūkio pajėgumo, nuo ekonomikos funkcionavimo ypatumų pasauliniu mastu. Žinoma, geriausias variantas yra tuomet, kai ekonomikos augimo tempai yra optimalūs, tačiau, kad taip būtų šalyje turi būti susidariusi makroekonominė pusiausvyra.

2.Ekonomika nestovi vietoje, ji patiria nuolatinius svyravimus. Nacionalinio produkto apimtis nuolat keičiasi.

3.Tam, kad būtų įveiktos ekonominės krizės valstybė stengiasi paveikti ekonominį ciklą ir sušvelninti BNP svyravimą, pasitelkdama fiskalinę ir monetarinę politiką. Fiskalinės politikos uždavinys koreguoti biudžeto išlaidas ir pajamas. Tačiau reikia įvertinti, kad fiskalinė politika nėra vienintelė priemonė visoms problemoms spręsti. Ji negali pakeisti racionalios politikos atskiruose sektoriuose.

  • Microsoft Word 382 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (5838 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Ekonominis augimas ir nepastovus ekonomikos aktyvumas
    9 - 1 balsai (-ų)
Ekonominis augimas ir nepastovus ekonomikos aktyvumas. (2013 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonominis-augimas-ir-nepastovus-ekonomikos-aktyvumas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 11 d. 21:29
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo