Ekskursija po kalifornijos technologijų institutą


Ekskursija po kalifornijos technologijų institutą.


Kalifornijos technologijos institutas yra privati mokslinių tyrimų universitetų įsikūręs Pasadena, Kalifornija, Jungtinės Valstijos. Caltech turi šešis akademinių padalinių su daug dėmesio dėl mokslo ir inžinerijos srityse. Jo 124-akras (50 ha), pagrindinis Campus yra maždaug 11 km (18 km) į šiaurę nuo miesto centro Los Andžele.

Caltech pradėjo kaip profesinėje mokykloje įkurtas Pasadena 1891 vietos verslininkas ir politikas Amos G. Throop. Mokykla buvo žinomas iš eilės, kaip THROOP universiteto THROOP politechnikos instituto (ir rankinis mokymo mokyklos), ir THROOP College of Technology, prieš įsigyjant savo dabartinį pavadinimą 1920 metais profesinė mokykla buvo išformuota ir parengiamasis programa buvo atskirta formuoti nepriklausomą politechnikumą 1907. Tuo metu, kai moksliniai tyrimai Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo dar tik pati pradžia, George Ellery Hale, saulės astronomas iš Čikagos universiteto, įkūrė Mount Wilson observatorijos 1904 Jis prisijungė THROOP valdybos patikėtinių 1907, ir netrukus pradėjo kurti tai ir Pasadena visa į didelį mokslo ir kultūros paskirties. Jis inžinerijos James AB Scherer Literatūrologo Naivus mokslo, bet galintis administratoriaus ir fondo pjesė, paskyrimo į THROOP pirmininkavimo 1908 Scherer įtikindavo pensiją verslininkas ir patikėtinis Charles W. vartai paaukoti $ 25.000 sėklų pinigų statyti vartai laboratorija, Pirmasis mokslo pastatas miesteliu.

Caltech anketa 124-akras (50 ha), pagrindinis Campus yra Pasadena, Kalifornija, maždaug 11 mylių (18 km) į šiaurės rytus nuo miesto centro Los Andžele. Jis yra kelios minutės pėsčiomis nuo senamiesčio Pasadena ir Pasadena Playhouse rajono, todėl abi vietos yra dažnos getaways Caltech studentams.1917 Hale pasamdytas architektas Bertram GOODHUE gaminti planą už 22 akrų (8,9 ha) miesteliu. Goodhue sumanyta bendrą išdėstymą miesteliu ir suprojektuoti fizikos pastatą, Dabney Hall, ir keletas kitų statinių, kurioje jis siekė būti suderintas su vietos sąlygomis, mokyklos charakterį ir Hale švietimo filosofija. GOODHUE anketa dizaino Caltech pat veikė tradicinės ispanų misijos architektūros Pietų Kalifornijoje.1971 dydis-6.6 žemės drebėjimas San Fernando sukėlė į Caltech miesteliu žalą. Inžinierių, kurie vertinami žalą nustatyta, kad du istoriniai pastatai pažintys nuo pirmųjų dienų Instituto-THROOP Hall ir Goodhue suprojektuoti Culbertson Auditorija-buvo krekingo. Tai buvo kai kurie iš pirmųjų gelžbetoninių pastatų ir jų planai nebuvo pakankamai detalių (pavyzdžiui, kiek gelžbetonio buvo įdėta į betoną) turi būti tikri, kad jie yra saugūs, todėl inžinieriai rekomenduojama griovimo.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 431 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2262 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Gintarė
  • Ekskursija po kalifornijos technologijų institutą
    10 - 8 balsai (-ų)
Ekskursija po kalifornijos technologijų institutą. (2016 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekskursija-po-kalifornijos-technologiju-instituta.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 05:59
×