Ekskursijų rengimas


Rokiškio filialas yra Panevėžio kolegijos struktūrinis padalinys, kurio buveinė yra Rokiškyje.


Prieš keliaujant į Burbiškio dvarą buvo paskirstytos užduotys: programos sudarymas (atsakinga Elena Vologdina), tvarkaraščio sudarymas ( atsakinga Gabrielė Kuprytė), plakato apie ekskursiją sudarymas (atsakingi Lina Kviliūnaitė ir Lukas Švėgžda) bei informacijos suradimas apie dvaro objektus (atsakingos Ieva Klungytė, Reda Zigmuntienė, Eglė Krasauskaitė, Greta Valiūnaitė, Gabija Balvočiūtė ir Karolina Grigaliūnaitė).

Ekskursijos programa: išvažiuojame Gegužės 12d. 9:35 val. iš Panevėžio autobusų stoties (Savanorių a. 5, Panevėžys) 13 krypties (Šiauliai). Bilietus pirksime autobuse. Bilieto kaina su Lietuvos studento pažymėjimu (LSP) - 1,38€, be pažymėjimo 2,75€. Važiuosime 40min. Išlipsime Dambavoje 10:20val. Eisime iki Dvaro PĖSČIOMIS (1,7km), tad vilkėkite patogią aprangą bei avalinę!. Tuomet apžiūrėsime dvarą. Po apžvalgos valgysime poilsiavietėje. Todėl įsidėkite maisto ir atsižvelgiant į orą nepamirškite termoso su karšta arbata ar gaiviaisiais gėrimais!. Papietavę keliausime atgal į stotelę. Autobusas atgal važiuoja 13:07 val. Tad Panevėžyje planuojame būti apie 13:47 val.

Ekskursijos objektai: Burbiškio dvaras, parkas, ekspozicijos, skulptūros, kultūrinė veikla, išlikę dvaro pastatai.

Prieš keliaujant į Rokiškio miestą buvo paskirstytos užduotys: programos sudarymas (atsakinga Elena Vologdina), tvarkaraščio sudarymas ( atsakingas Lukas Švėgžda), plakato apie ekskursiją sudarymas (atsakinga Lina Kviliūnaitė) bei informacijos suradimas apie lankomus objektus bei autobuso laiką (atsakingos Ieva Klungytė, Reda Zigmuntienė, Eglė Krasauskaitė, Greta Valiūnaitė, Gabija Balvočiūtė ir Karolina Grigaliūnaitė, Gabrielė Kuprytė).

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 6099 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1254 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gita
  • Ekskursijų rengimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekskursijų rengimas. (2017 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekskursiju-rengimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 14:20
×