Ekspedicija ir draudimas, tranzito uždaviniai


Ekspedicija ir draudimas, tranzito uždaviniai CMR analizė. Tranzito uždaviniai. Dokumentai. Oro transporto važtos dokumentas. Incoterms.


Ar gavėjas gali pateikti pretenzija dėl krovinio, kai išoriškai jį apžiūrėjo ir priėmė?

Jei prarastas krovinys buvo rastas, ar jis bus grąžintas asmeniui turinčiam krovinio įgaliojimus.

Iš pradžių, bendrijos muitinė, vėliau pildomas ETMK (CEMT) leidimas, T1 procedūra, nes iš ES į ES kertant Šveicariją Bendrają muitinę, Ukrainoje atiduodamas CMR ir uždaroma T1 procedūra.

Rusijoje plešiami TIR 2 lapai, pildomas CMR, uždedama plomba. Baltarusijoje išrašomas dar vienas CMR už papildomą krovinį, nuimama plomba ir uždedama kita plomba. Viso plešiama 14 TIR lapų kiekviename pasienyje po 2 lapus. Mašruto eigoje kertamos Eurazijos ir Bendrijos muitinės. Galimas ir kitas vežimo variantas, atidarant TIR Baltarusijoje, pildant kaip vieną krovinį, tada bus plešiami 6 TIR lapai.

Šiuo atveju yra pildomas CMR, uždedama 1 plomba ir plešiamas 1 TIR lapas, vėliau, Lietuvoje nuimama plomba ir uždedama kita plomba. Latviją pravažiuojama be sustojimų, prieš įvažiuojant į Lietuvą plešiamas 1 TIR lapas ir išvažiuojant 2 TIR lapai už du krovinius, nes pakraunamas kitas krovinys, plešiami 2 TIR lapai Baltarusijos pasienyje, įvažiuojant į Baltarusiją vėl plešiami 2 TIR lapai. Terminale uždarant TIR plešiami dar 2 TIR lapai, T2 procedūra netaikoma, nes Eurazijos muitų zona, viso plešiama – 10 TIR lapų.

Siuntėjas sudaro vežimo sutartį gabenti krovinį jūra ir vilkiku. Krovinys gabenamas iš Lietuvos į Kyli ir toliau į Hanoverį vežamas vilkiku. Jis savo sąskaita pakrauna prekes. Vežimo išlaidas apmoka gavėjas ir atlieka muitinės formalumus. Išsamiai įvardinkite kaip vadinamas toks krovinio gabenimo būdas. Pildoma važtaraščio pavadinimas. Bazinė kontrakto sąlyga.

  • Microsoft Word 1518 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1418 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karina
  • Ekspedicija ir draudimas, tranzito uždaviniai
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekspedicija ir draudimas, tranzito uždaviniai. (2019 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekspedicija-ir-draudimas-tranzito-uzdaviniai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 09:50
×