Ekspedicinė įmonė ir jos analizė


Planavimas ekspedicineje imoneje. Ekspedicines imones ataskaita. Ekspedicines imones paslaugu analize. Ekspediciniu paslaugu analize kursinis. Ekspedicinės įmonės analizė. Transporto imones swot. Ekspedicinės įmonės finansinė analizė. Ekspedicines imones finansinė analizė.

Transporto ekonomikos kursinis. Įvadas. Transporto paslaugų rinkos analizė šalyje. Šalies verslo aplinka ir išorinių veiksnių poveikis. Šalies ekonominė ir socialinė raida. Gyventojai. Vartojimo prekių ir paslaugų kainos. Gamintojų parduotos pramonės produkcijos kainos. Eksportuotų ir importuotų prekių kainos. Tiesioginės užsienio investicijos. Vidaus prekyba. Užsienio prekyba. Transportas. Transporto strategijos kryptys. Pasiūlos ir paklausos sugretinimas. Analizuojamos rinkos pasiūlos subjektai ir jų konkurencingumas. Transporto įmonės ir jos veiklos ekonominė analizė. Transporto įmonės pristatymas. Įmonės struktūra ir funkcijų paskirstymas. Įmonės transporto priemonių parko analizė ir įvertinimas. Įmonės turtas, darbo priemonės, energetika, tiekimas. Įmonės turtas. Įmonės darbo priemonės. Įmonės veiklos dalyviai, aptarnavimas ir apsauga, draudimas. Darbo normavimas, personalo apmokėjimas ir jo darbo organizavimas. Darbo normavimas. Personalo apmokėjimas. Personalo darbo organizavimas. Įmonės veiklos finansinė analizė. Balansas. Pelno (nuostolio) ataskaita. Uab „baltic express“ finansinės veiklos analizė. Kompleksinė ssgg analizė. Transporto įmonės plėtros galimybės. Transporto įmonės veiklos prognozės. Įmonės veiklos strategijos formavimas. Trumpalaikės ir vidutinės trukmės. Planavimas. Siūlomos priemonės veiklai plėsti. Įmonės investicijos ir finansavimo šaltinių paieška. Verslo plano įvertinimas. Išvados.

Atliekant ekonominę analizę svarbu įvertinti ne tik įmonės finansinę padėti bei jos ekonominius rodiklius ir išanalizuoti jos augimo bei plėtros galimybes. Svarbu atkreipti dėmesį ir į įmonės aplinką ypač daug dėmesio skiriant išorinei: tiekėjams, klientams, partneriams, valstybės institucijoms ir t.t., nes jos daro įmonei tiesioginį poveikį ir reikia stebėti kaip įmonė pasirengusi prie jo prisitaikyti. Kitas svarbus dalykas ekonominėje analizėje tai įmonės numatyti strateginiai tikslai ir jų įgyvendinimo priemonės. Nereikia pamiršti ir SSGG analizės parodančios įmonės stipriąsias ir silpnąsias vietas.

  • Microsoft Word 301 KB
  • 2013 m.
  • 48 puslapiai (10664 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrej
  • Ekspedicinė įmonė ir jos analizė
    8.3 - 3 balsai (-ų)
Ekspedicinė įmonė ir jos analizė. (2013 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekspedicine-imone-ir-jos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 22:32
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo