Ekspedicinė įmonė


Užduoties objektas. Užduoties tikslas. Darbo uždaviniai. Įmonės pristatymas. Valdymo struktūra. Veiklos procesai ir dokumentų tvarkymo etapai. Konkurencinė aplinka. Įmonės plėtros galimybės.

3. Praktiškai išnagrinėti pagrindinius įmonės (padalinio) veiklos procesus ir aprašyti dokumentų tvarkymo etapus, apskaitos principus.

UAB „Vylaista“, įkurta 1994 m. yra aktyviai besivystanti transporto ir logistikos įmonė, teikianti platų paslaugų spektrą. Daug metų logistikos paslaugas teikianti įmonė nėra „naujokė“ rinkoje. Joje dirba kvalifikuoti ir patyrę logistikos srities specialistai, kurie yra įgiję klientų pasitikėjimą ir užsirekomendavę kaip kokybiškų paslaugų tiekėjai, kas įmonei leidžia sėkmingai konkuruoti su kitomis logistines paslaugas teikiančiomis bendrovėmis.

Įmonėje „Vylaista“ yra taikomas linijinis – funkcinis organizacinės valdymo struktūros tipas. Įmonės direktorius pats asmeniškai priima sprendimus, palikdamas savo darbuotojams tam tikrą galią priimti reikalingus sprendimus asmeniškai. Įmonės direktorius priimdamas kai kuriuos sprendimus konsultuojasi su savo darbuotojais, išklauso jų nuomonės, įvertina jų argumentus bei kontrargumentus. Nurodymai dėl sprendimų įgyvendinimo perduodami, o ataskaitos priimamos linijiniu principu. Įmonės direktorius neapsibrėžia funkciniu vadovavimu, jis savo vykdytojams, tiek pataria, tiek ir nurodo, kaip vykdyti sprendimus. UAB „Vylaista“ direktoriaus valdymo stilius yra liberalus. Įmonėje „Vylaista“ darbai pasidalinami pagal funkcinio darbo pasidalijimo sistemą. Pagal funkcinį darbo pasiskirstymą įmonės direktorius suskirsto darbus pagal kiekvieno darbuotojo atliekamų funkcijų pobūdį. Veiklos pasiskirstymas įmonėje „Vylaista“ yra vertinamas, kaip vienas svarbiausių organizacinių darbo didinimo veiksnių. Tokia sistema įmonėje užtikrina aukštesnį darbo našumą, nes darbai supaprastėja, per trumpesnį laiką įgyjami darbo įgūdžiai.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1069 žodžiai)
  • Kolegija
  • Anilevea
  • Ekspedicinė įmonė
    10 - 2 balsai (-ų)
Ekspedicinė įmonė. (2015 m. Gruodžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekspedicine-imone.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 22:22
×