Ekspedicinės įmonės transporto logistikos teikėjai


Parduodu transporto imone su tir. Transporto imones marketingas. Parduodama transporto imone. Parduodu transporto imone. Parduodama logistikos imone. Parduodu ekspedicine imone. Parduodu transporto imone tir. Ekspedicinis darbas. Parduodu tir imone. Parduodu tir carnet.

Įvadas. Psl. Uab „v logistika“ ir informacijos šaltinių apžvalga. Transportavimo logistika – logistinės sitemos grandis. Logistinę produkto prigimtis. Krovinių pervežimų skirstymas. Transporto logistikos paslaugų tiekėjai. Ekspeditoriaus veiklos sritys. Tarptautiniai gabenimai kelių transportu. Pagrindinės technologijos, saugumo priemonės ir profesijos įsigijimo standartai taikomi es. Uab „v logistika“ – transportavimo logistikos paslaugų teikėjas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Logistika yra palyginti nauja mokslo šaka, atsiradusi vadybos, marketingo ir inžinerijos mokslų pagrindu. Pagrindinį logistikos tikslą galima būtų išreikšti paprasta formule: tinkamas produktas, tinkamoje vietoje, tinkamu laiku, tinkamam klientui .

Pagrindinė ekspeditoriaus užduotis – pasirūpinti krovinio pristatymu iš siuntėjo į gavėjo sandėlį, kad krovinys paskirties vietą pasiektų greičiau, saugiau ir optimalia kaina. Šiai užduočiai įvykdyti jis perka vežėjų paslaugas iš savo įmonės arba iš kitų transporto įmonių ir parduoda jas savo klientams – užsakovams.

Dažnai užsakovai logistinius sprendimus ruošia ne patys, o paveda tai padaryti ekspeditoriui. Dabar ekspeditorius dažnai turi konsultuoti firmas logistikos klausimais ir, teikdamas ekspedijavimo paslaugas, savarankiškai priimti logistinius sprendimus.

Išanalizavus teorinę medžiaga, pagal paslaugų rūšis, mano nagrinėjama įmonę galima priskirti ekspedicinėms įmonėms, nes ji yra ūkio subjektas, įsipareigojantis savo vardu pristatyti į nurodyta vietą prekes pasitelkiant įvairius vežėjus ir koordinuojantis visąt. Surasti tam tikram kroviniui tinkamą vežėją, už tinkamą užsakovui kainą, rūpintis krovinio pristatymu iš siuntėjo į gavėjo sandėlį.

Ji užsiima krovinių gabenimu ir ekspedijavimu, atlieka logistines paslaugas. Krovinius gabena su tir carnet, cmr draudimu, kas užtikrina krovinių saugumą. Kroviniai gabenami tentais, šaldytuvais, konteineriais į ir iš vakarų, vidurio, rytų europos, skandinavijos, pabaltijo bei nvs šalių. Taip pat yra palaikomas ryšys su vairuotojais, todėl yra galimybė sužinoti kurioje vietoje randasi gabenamas krovinys.

įmonė turi nuosavus bei 21 kompanijos jungtinių vežėjų vilkiką su puspriekabėmis. Siekdama visiškai patenkinti klientų poreikius, nuolatos disponuoja apie 50 kitų transporto įmonių mašinomis, su kuriomis yra pasirašytos bendradarbiavimo sutartys.

įmonės prioritetai – optimalus ir kokybiškas klientų poreikių tenkinimas, konkurencinga kaina, greitas reagavimas į klientų užsakymus bei nuolatinis bendradarbiavimas.

įmonė, pagrindinai, vykdo ir ekspedijuoja pervežimus vidutinio, didelio ir ypač didelio įkrovumo automobiliais. Vežamos yra kaip vartojimo, taip ir gamybinės prekės. Nuo jų savybių priklauso pervežimo tranlogistika yra palyginti nauja mokslo šaka, atsiradusi vadybos, marketingo ir inžinerijos mokslų pagrindu. Pagrindinį logistikos tikslą galima būtų išreikšti paprasta formule: tinkamas produktas, tinkamoje vietoje, tinkamu laiku, tinkamam klientui .

  • Microsoft Word 979 KB
  • 2011 m.
  • 24 puslapiai (4366 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eleonora
  • Ekspedicinės įmonės transporto logistikos teikėjai
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekspedicinės įmonės transporto logistikos teikėjai. (2011 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekspedicines-imones-transporto-logistikos-teikejai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 14:07
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo