Ekspedijavimas


Tranporto ir logistikos speros ekspedijavimas. Ekspedijavimas kursinis. Laivu ekspedijavimas kursinis. Ekspedijavimo sutartys pvz.

Krovinys, laivų detalės konteineryje, eksportas iš vilniaus į indiją. Įvadas. Krovinio ekspedijavimo sutartys. Cmr važtaraštis. Krovinio draudimo dokumentai. Informacija apie krovinį. Gabenimo procedūra. Išvados. Literatūra. Priedai.

Norint susipažinti su krovinio ekspedijavimo dalimi organizuojamas konkretaus krovinio tarptautinis pervežimas. Šiuo atveju krovinys yra dvi dėžės laivų detalių konteineryje, kuris privalo būti užplombuotas. Krovinio statusas – eksportas. Produkcija turi būti pristatyta pagal pateiktą maršrutą: krovinys (laivų detalės) iš Vilniaus autotransportu vežamos į Klaipėdos uostą, kraunamos į laivą ir jūrų transportu gabenamos į Hamburgą, toliau tiesioginiu keliu į Indiją.

Šiame darbe trumpai aprašomi dokumentai naudojami krovinių gabenimui, krovinio gabenimo procedūra – eksportas ir jos seka.

Darbo tikslas: nugabenti krovinį į paskirties vietą, atlikti formalumus reikalingus krovinių pervežimui.

Darbo uždaviniai:

1. Krovinio aprašymas.

2.Gabenimui reikalinga dokumentacija.

3. Krovos darbai ir muitinės procedūros.

  • Microsoft Word 1071 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (1509 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Ekspedijavimas
    8 - 1 balsai (-ų)
Ekspedijavimas. (2013 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekspedijavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 08 d. 11:23
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo