Ekspermentai su telefonais


Ekspermentai su telefonais. NR. 1 Grupė. Pirmasis ekspermentas. Kodėl mūsų telefonai taip dažnai išsikrauna? Telefonai dažniausiai išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu. Darėm įvairiausius bandymus kaip prailginti laiką ir nusprendėme. Telefono ryšio stiprumas. Tai mes padarėme eksperimentą su mobiliojo telefono ryšio signalu. Žalingiausi telefonai. Specialistai seniai kalba apie mobiliųjų telefonų spinduliavimo pavojus. Išvada. Norint kad signalas ir ryšys telefone būtu stipresnis reikia pirkti telefoną.

Telefonai dažniausiai išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu, todėl mūsų grupės aktyviausi nariai norėjo sužinoti, kaip galime prailginti laiką naudojimuosi telefonu.

Darėm įvairiausius bandymus kaip prailginti laiką ir nusprendėme, kad patys geriausi būdai yra: Išjunkite vibravimą skambučio metu. Pritildykite garsą – tiek skambučio, tiek klavišų. Jeigu galite, garsą geriau apskritai išjunkite. Išjunkite arba pritemdykite ekrano apšvietimą. Mažiau kalbėkite, daugiau rašykite sms žinutes. Nekalbėkite važiuodami. Judant dideliu greičiu, jūsų telefonas jungsis vis prie kitos bazinės stoties, taip eikvodamas daugiau energijos Silpno ryšio zonose telefoną geriau būtų išvis išjungti.

Norint kad signalas ir ryšys telefone būtu stipresnis reikia pirkti telefoną, kuris butu jautresnis, o jeigu jūsų gyvenamojoje vietoje yra silpnas signalas gaunamas iš stoties nusipirkite ryšio stiprintuva, ir jeigu norite kad jusu telefono baterija ilgiau laikytu, reikia išjungti vibravimą, patildyti garsą, pritemdikite ekrano šviesą, mažiau kalbėkite daugiau rašykite žinutes, ir nekalbėkite važiuodami, ir jeigu yra telefone tiesiog ijunkite "power saving" režimą, arba parsisiūsti "Energy saver" programėlę.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 466 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (383 žodžiai)
  • Dovydas120
  • Ekspermentai su telefonais
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekspermentai su telefonais. (2014 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekspermentai-su-telefonais.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:08
×