Eksporto ir importo pobūdis


Es eksporto ir importo pobudis. Tarptautinė prekyba pagal prekiu grupes. Es eksporto ir importo pobudis ir. Eksportas importas speros. Eksportas ir importas referatas. Tarptaurine prekyba diplominis eksportas. Eksportas pagal produktu grupes. Importas ir eksportas referatas. Lietuvos eksporto pobudis ir prekine struktura dabartinemis salygomis. Eksporto pobūdis ir struktūra dabartinėmis sąlygomis.

Įvadas. Es tarptautinė prekyba. Es tarptautinės prekybos balanso kitimas. Es eksporto pobūdis ir tendencijos. Pagrindinių eksportuotojų dešimtukas. Es eksportas pagal prekių grupes. Eksporto pagal prekių grupes struktūra. Cheminių medžiagų, mašinų ir transporto įrangos,kitų pagamintų prekių eksporto tendencijos. Maisto produktų, žaliavų, mineralinio kuro, tepalų ir kitų panašių medžiagų, bei neklasifikuojamų prekių ir prekybinių sandorių eksporto tendencijos. Es eksportas pagal valstybes nares. Es eksportas pagal prekybos partnerius. Es importo pobūdis ir tendencijos. Importas pagal prekių grupes. Importas pagal valstybes nares. Importas pagal prekybos partnerius. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Dabartinėmis gyvenimo sąlygomis, vykstant globalizacijai, nyksta prekybos kliūtys, didėja informacijos srautas, bei gerėja susisiekimo galimybės. To rezultatas - glaudus tarpusavio ryšys tarp atskirų šalių ekonominių sistemų. Tokiomis sąlygomis vyksta tarptautinė prekyba.

Prekyba yra pasaulinio augimo varomoji jėga. Ji vienaip ar kitaip dalyvauja kiekvieno asmens gyvenime, nepriklausomai nuo to, kur ir kaip jis gyvena. Europai ir jos gyventojams yra svarbi tarptautinė prekyba, nes ją plėtojant Europos Sąjungoje (ES) ir visame pasaulyje kuriamos ilgalaikės darbo vietos. Prekyba taip pat daro realų poveikį kasdieniniam europiečių gyvenimui ir verslui, dėl jos žmonėms, kuriems reikia pagalbos, nepaisant kur jie gyvena, atsiranda išeities galimybių.

Tarptautinės prekybos srityje ES yra didžiausia veikėja viso pasaulio mastu. Tad šiame darbe yra atliekama ES eksporto ir importo analizė pagal tarptautinės prekybos pobūdį ir tendencijas.

Pagrindinis darbo tikslas yra išanalizuoti ir aprašyti ES eksporto ir importo pobūdį, bei tendencijas.

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti ES tarptautinės prekybos balanso kitimą;

2.Išanalizuoti ES eksportą ir importą pagal prekių grupes;

3.Išnagrinėti ES eksportą ir importą pagal valstybes nares;

4.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 743 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai (4411 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ruta
  • Eksporto ir importo pobūdis
    10 - 1 balsai (-ų)
Eksporto ir importo pobūdis. (2012 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/eksporto-ir-importo-pobudis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:30
×