Ekstaląstelinis matriksas ir jo pakaitalai


Ekstaląstelinis matriksas ir jo pakaitalai. Antigeno antikūno sąveika ir jos praktins taikymas. Elektrocheminiai metodai bioanalizėje ir biologiškai aktyvių medžiagų tyrimuose bei biologiniai jutikliai gliukozės oksidazės ir aukso pagrindu. Glu , mol  Glu , L į 5 mL Glu , L į. Kamieninės ląstelės jų tipai , esminės savybės ir skirtumai , pritaikymas ir naudojmas klinikiniams poreikiams. Eukariotų ląstelių technologijos.


Ląstelių mėginys yra ištraukiamas iš šalto azoto ir pradedamas atšildyti. Į jį yra įpilamas 370C temperatūros PBS (buferinis) tirpalas. Šiek tiek atšilus mėginiui jis yra centrifuguojamas. Neuroglijos ląstelės yra nusėdusios ant mėgintuvėlio dugno, todėl likusi suspensija yra išpilama. Tuomet yra atliekamas praplovimas su PBS tirpalu. Praplovus mėginyį jis perpilamas į kitą indą, patogesnį ląstelių persėjimau ir jų augimui. Į ląstelių mėginį ya įpilama antibiotikų, kurie apsaugo ląsteles nuo infekcijų. Jos yra švelniai išmaišomos su pepitmanu, kad būtų vienodas pasiskirstymas. Ląstelių išvaizdą yra stebima per mikroskopą tuoj pat po persėjimo ir po 24val.

Ląstelės po kultūros persėjimo buvo apvalios neturėjo išskirtinės išvaizdos, laisvai plaukiojo po suspensiją, buvo neprisikabinusios prie mėgintuvėlio dugno.

Po 24val. ląstelės turėjo joms būdingą struktūrą, turėjo ataugas, buvo prikibusios prie indo dugno, nebeplaukiojo. /

Buvo gautas antigeno mėginys padengtas karbonatiniu bikarbonatiniu 100μg junginio ir paliekami inkubatoriuje. Po 30 min. tirpalas nupilamas ir 3 kartus praplaunamas su PBS į kurį įdėta 0,05% twindetergento (detergentas pašalina visas nereikalingas daleles). Kad būtų sustabdyta reakcija jaudojamas blokavimo buferis ir 30min inkubuojama kambario temperatūroje.

Elektrocheminiai metodai bioanalizėje ir biologiškai aktyvių medžiagų tyrimuose bei biologiniai jutikliai gliukozės oksidazės ir aukso pagrindu

  • Microsoft Word 79 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1137 žodžiai)
  • Universitetas
  • A
  • Ekstaląstelinis matriksas ir jo pakaitalai
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekstaląstelinis matriksas ir jo pakaitalai. (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekstalastelinis-matriksas-ir-jo-pakaitalai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 13:25
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo