Ekstradicijos vaidmuo Lietuvos baudžiamojoje teisėje


Įvadas. Ekstradicijos pagrindai ir sąlygos. Ekstradicijos sąlygos ir procedūra lietuvos baudžiamojoje teisėje. Nusikalstamuno veiklos del kuriu vykdoma ekstradicija. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Šias laikais nusikalstamumui skiriama labai daug dėmėsio,nes kaip ir visi pastebame nusikalstamumas labai didėja. Nusikaltėliai padarę nusilatimą bėga i kitas šalis norėdami pasislėpti ir taip išvenkti atsakomybės. Tam užkirsti kelia yra būtina ir yra siekiama kuo nuosekliau ir efektyviau įgyvendynti teisinius aktus nusikaltėlių išdavimo srityje. Viena iš jų ekstradicija. Ekstradicija - teisės aktas (veiksmas), kuriuo vienoje valstybėje sulaikytas nusikaltimu įtariamas ar kaltinamas asmuo perduodamas kitai valstybei (paprastai tai, kurios teritorijoje buvo padarytas nusikaltimas), tarptautiniam teismui. Nusikalstamumo kontrolė yra svarbiausių tarptautinio teisinio bendradarbiavimo sferų.

Šio darbo tikslas panagrinėti ekstradicijos(išdavimo) sanprata, kaip išdauodami nusikaltėliai, ekstradicijos vykdymo sąlygas ir vykdymo tvarka taip pat kokios nusikalsamumo veiklos,del kurių vykdoma ekstradicija.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (2067 žodžiai)
  • Kolegija
  • Auksinuke
  • Ekstradicijos vaidmuo Lietuvos baudžiamojoje teisėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekstradicijos vaidmuo Lietuvos baudžiamojoje teisėje. (2013 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekstradicijos-vaidmuo-lietuvos-baudziamojoje-teiseje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 21:22
×