Ekstrealių sporto šakų plėtotė Lietuvoje


Ekstremalaus sporto specialistų vertinimas apie ekstremalaus sporto padėtį Lietuvoje. Įvadas. Hipotezė. Ekstremaliojo sporto kaip rekreacinės paslaugos plėtojimas Lietuvoje. Sporto bazių plėtros politika lietuvoje. Sporto paslaugų kokybės vertinimas teorinis aspektas.

Tema. Ekstremalaus sporto specialistų vertinimas apie ekstremalaus sporto padėtį Lietuvoje

Ekstremalus sportas yra sparčiai populiarėjanti sporto rūšis, tad tinkamai plėtojant ekstrmalų sportą Lietuvoje, būtų galima pritrauti daugiau entuziastų iš užsienio, ir tuo pačiu pakelti ekonomikos lygi.

Ekstremalaus sporto plėtojimas paskatintų vis daugiau Lietuvoje ir užsienyje esančių sporto entuziastų. Jie užsiimtu aktyvią sportine veikla ir galbūt pritrauktų užsienio investuotojų.

Tyrimo metodika:Dalyviai: Anketinėje apklausoje dayvavo 5 respondentai. 4 vyrai, 1 moteris. Iš jų 60% apklaustųjų procentų užsiiinėjo ekstremaliu vandens sportu, 40% apklaustųjų užsiimimėjo boulderingu ir kopinėjimu. Visi dalyviai priklausė vienodai amžiaus grupei 20-25 metų.Metodas:Tyriamieji buvo apklausti pagal anketinę apklausa apie ekstremalaus sporto padėti Lietuvoje Statistinė analizė: Buvo atlikta statistinė analizė naudojant „MS Excel“ programa.

Darbo uždaviniai:

mokslinės literatūros analizė; interviu. Tyrimo organizavimas ir metodai Norint nustatyti ir aptarti ekstremaliojo sporto fenomeną Lietuvoje, interviu metodu tirta tikslinė auditorija. Buvo siekta: 1) išsiaiškinti, kokie yra komunikavimo metodai ir kaip palaikomas tarpusavio ryšys; 2) ištirti, kodėl žmonės pasirenka ekstremalųjį sportą kaip rekreacinę veiklą; 3) išsiaiškinti, ar dalyviai mato ir kaip mato veiklos augimą ir plėtojimąsi; 4) identifikuoti rizikos veiksnius ir saugumo klausimus, susijusius su dalyvavimu; 5) išnagrinėti vadovavimo, priežiūros ir valdymo problemas, susijusias su ekstremaliojo sporto kaip rekreacinės paslaugos organizavimu. Respondentų atrinkimas. Respondentai atrinkti pagal organizacijų ir asmenų, užsiimančių ekstremaliuoju sportu, rekomendacijas, atsižvelgiant į kiekvieno respondento patirtį, kuri turėjo būti ne mažesnė kaip treji metai.

  • Kūno kultūra Namų darbas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (999 žodžiai)
  • Universitetas
  • Osva
  • Ekstrealių sporto šakų plėtotė Lietuvoje
    10 - 8 balsai (-ų)
Ekstrealių sporto šakų plėtotė Lietuvoje. (2015 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekstrealiu-sporto-saku-pletote-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:14
×