Ekstremalių situacijų valdymas (2)


Pirmas priedas I. Bendros nuostatos. Gresiantys įvykiai. Perspėjimo ir informavimo apie gresiantį ar susidariusį įvykį organizavimas. Keitimosi informacija apie įvyki tvarka. Savivaldybės ekstremaliųjų siruacijų valdymo plane nurodytų užduočių vykdymo organizavimas. Antras priedas I. Bendros nuostatos. Galimų pavojų nustatymas. Rizikos vertinimas. Rizikos lygio ir jos priimtinumo nustatymas. Baigiamos nuostatos.


2. Pagrindinis bendruomenės apsaugos ekstremaliose situacijose tikslas – gelbėjimo ir kitų neatidėliotinų darbų vykdymas, žmonių gyvybės išsaugojimas ir materialinių vertybių nuostolių sumažinimas.

Gaisrų gesinimo priemonės: priešgaisriniai čiaupai – 2 vnt., gesintuvai: OVP-10 – 3 vnt. MG – 2 vnt.

8. Perspėjimo ir informavimo tikslas – perspėti darbuotojus apie ekstremalią situaciją ir informuoti apie tai bendram pagalbos centrui (tel. Nr. 112) apie padarinius.

10.2. Augant grėsmei ar plečiantis nelaimės mastams, įmonės UAB „Autoele-centras“ direktorius kreipiasi pagalbos į savivaldybės administracijos direktorių telefonu (8 386) 31 551.

15. Veiksmai įmonės UAB „Autoele-centras“ bendruomenės evakavimo ir pasiruošimo metu.

16. Įmonės UAB „Autoele-centras“ laikina evakuacijos koordinavimo grupė:

Įmonės UAB „Autoele-centras“ asmeninės apsaugos priemonių turi kiekvienas darbuotojas po vieną.

Už pirmosios pagalbos teikimą darbuotojams, nukentėjusiems per įvykį atsako įmonės UAB „Autoele-centras“ vyr. slaugos administratorius. Pirmoji pagalba teikiama iki GMP atvykimo. Pagalbos suteikimui įmonės UAB „Autoele-centras“ medicininiame kabinete ir grupėse. yra pirmosios medicininės pagalbos vaistinėlės yra persirengimo kambaryje, tualete. Kitos medicinos pagalbos įmonės UAB „Autoele-centras“ vyriausiasis slaugos administratorius ir darbuotojai teikti neturi teisės.

25.4. visi kiti pavojai bendro rizikos lygio mažėjimo tvarka.

  • Sauga Referatas
  • Microsoft Word 595 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (4144 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolis
  • Ekstremalių situacijų valdymas (2)
    10 - 4 balsai (-ų)
Ekstremalių situacijų valdymas (2). (2016 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekstremaliu-situaciju-valdymas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:56
×