Ekstremaliųjų situacijų valdymo planas sauga


Ekstremaliųjų situacijų valdymo planas.

9. Už perspėjimą atsako UAB „PRO-Mobile“ (Automobilių remontas ir kondicienėrių remontas) direktorius.

10.2. Augant grėsmei ar plečiantis nelaimės mastams, UAB „PRO-Mobile“ (Automobilių remontas ir kondicienėrių remontas) direktorius kreipiasi pagalbos į BPC telefonu 112.

14. UAB „PRO-Mobile“ (Automobilių remontas ir kondicienėrių remontas) bendruomenės evakavimo organizavimas:

Įvykio metu bendruomenės ir turto evakavimui nėra įkuriama laikina evakuacijos koordinavimo grupė, už įvykio vietos evakuavimą atsakingas UAB „PRO-Mobile“ (Automobilių remontas ir kondicienėrių remontas) direktorius.

UAB „PRO-Mobile“ (Automobilių remontas ir kondicienėrių remontas) asmeninės apsaugos priemonių nėra.

3. Duomenys, gauti atlikus rizikos analizę, naudojami rengiant PRO-Mobile ekstremaliųjų situacijų valdymo planą.

Išvados: Didžiausią riziką kelia „Įvykio elektros ūkio objekte, įrenginyje, tinkluose“ kurio rizikos lygis 48, galima apsisaugoti naudojant generatorius arba atsargines elektros linijas, įrenginius. Tokia pat pavojinga gali būti „Labai smarki audra, viesulas, škvalas“, nes rizikos lygis 48. Nuo šio galimo pavojaus galima apsisaugot apdraudus savo nuosavybę „Turto draudimu“, Lietuva yra vidutinių platumų klimato juostoje to dėl gamtiniai pavojai nesukelia milžiniškų nuostolių. Ne mažesnį pavojų kelia „Uraganas“, nes rizikos lygis 48. Nuo šio galimo pavojaus apsisaugoti įmanoma apdraudus savo nuosavybę „Turto draudimu“ ir paprasčiausiai uždarius langus, duris, vartus ir kitas angas per kurias gali patekti vėjas. Nuo šiek tiek mažiau pavojingo „Įvykio šilumos ūkio objekte, įrenginyje, tinkluose“ kurio rizikos lygis 40, galima apsisaugoti naudojant papildomus šildytuvus arba apdraudus „įrenginių gedimų draudimu“. Kitas nemažiau svarbus galimas pavojus „Įvykis branduoliniame objekte“, kurio rizikos lygis 20, galima apsisaugot naudojant specialias apsaugas arba slėptis tam pritaikytose kolektyvinėse slėptuvėse. Neatmestinas galimas pavojus yra „Pavojingas radinys“ kurio rizikos lygis 18 ir nuo jo galima apsisaugoti neliečiant, nekeičiant jo pozicijos ir svarbiausia iškviesti spec. Tarnybas kurios likviduos radinį. Vienas iš pavojingiausių galimų pavojų yra „Branduolinė avarija“ kurio rizikos lygis 10, nuo šio pavojaus galima apsisaugoti specialiose kolektyvinėse slėptuvėse padarytose iš švino ir nemažiau 1 metro storio betoninių sienų.

  • Sauga Kursinis darbas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2932 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vitoldas
  • Ekstremaliųjų situacijų valdymo planas sauga
    10 - 7 balsai (-ų)
Ekstremaliųjų situacijų valdymo planas sauga. (2016 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekstremaliuju-situaciju-valdymo-planas-sauga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:26
×