Ekstremlių situacijų valdymo planas


Mažeikių moksleivių namų neformaliojo vaikų švietimo įstaigos bendruomenės evakavimo organizavimas. Veiksmai Mažeikių moksleivių namų neformaliojo vaikų švietimo įstaigos bendruomenės evakavimo ir pasiruošimo metu. Mažeikių moksleivių namų neformaliojo vaikų švietimo įstaigos laikina evakuacijos koordinavimo grupė. Evakuotų darbuotojų grįžimas į nuolatines darbo vietas. Darbuotojų aprūpinimo asmeninės apsaugos priemonėmis organizavimas. Pirmosios pagalbos teikimo darbuotojams , nukentėjusiems per įvykį. Savivaldybės ekstremaliųjų situacijų valdymo plane nurodytų užduočių vykdymo organizavimas. Galimų pavojų ir ekstermaliųjų situacjų rizikos analizė i bendrosios nuostatos. Galimų pavojų nustatymas. Rizikos vertinimas. Informacijos šaltiniai.

Nustatyti rizikos lygį ir jos priimtinumą.

Parengti Ekstremalios situacijos valdymo planą.

Žmogui darbe gali iškilti įvairių situacijų, pvz: darbuotojas gali susižaloti, parkristi ir t.t. Šis savarankiškas parengtas apie tai ką turėtų daryti žmogus, t.y įmonės darbuotojas, kai ištinka ekstremali situacija, kokia žala gresia jai įvykus įmonei ar gamtai. Šio savarankiško darbo tikslas yra parengti ekstremalios situacijos planą. Užduotis – išanalizuoti galimų rizikos ir ekstremalių situacijų padėtį, rizikos dydį, pasiremti Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu nustatant galimus pavojus, parengti ūkio subjekto kryptį ir dydį.

Adresas – Žemaitijos g. 4, LT- 89149, Mažeikiuose, tel. 8 (443) 70 609, 8 (443) 79 891.

Mažeikių moksleivių namai (neformaliojo vaikų švietimo įstaiga) plotas 2000 m2 priklauso Mažeikių savivaldybei.

Direktoriaus kontaktai – tel. (8443) 71 706, 8 612 10 454, el. p. b.jurkiene@kli.lt

Gaisrų gesinimo priemonės: priešgaisriniai čiaupai – 6 vnt., gesintuvai: OVP-10 – 6 vnt. MG – 2 vnt.

9. Už perspėjimą atsako Mažeikių moksleivių namų (neformaliojo vaikų švietimo įstaigos) direktorius.

10.2. Augant grėsmei ar plečiantis nelaimės mastams, Mažeikių moksleivių namų (neformaliojo vaikų švietimo įstaigos) direktorius kreipiasi pagalbos į savivaldybės administracijos direktorių telefonu (8 443) 52 501.

11.1. Mažeikių savivaldybės administracijos direktoriui tel.(8 443) 52 501.

11.2. Mažeikių Priešgaisrinės Gelbėjimo valdybai tel. (8 443) 21 001 arba 01, 112.

11.3. Viešajai įstaigai Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centrui tel. (8 443) 77 000, 61 025, Mažeikių greitosios pagalbos stočiai tel. 03 arba (8 443) 64 741.

14. Mažeikių moksleivių namų (neformaliojo vaikų švietimo įstaigos) bendruomenės evakavimo organizavimas:

16. Mažeikių moksleivių namų (neformaliojo vaikų švietimo įstaigos) laikina evakuacijos koordinavimo grupė:

18. Už vaikų evakuacija atsakingi studijų mokytojai Jie privalo skubiai eiti su vaikais evakuaciniais išėjimais iš Mažeikių moksleivių namų (neformaliojo vaikų švietimo įstaigos) patalpų ir būriuotis grupėmis moksleivių namų kieme. Studijų mokytojai, suskaičiavę susirinkusius vaikus, informuoja apie tai laikinos evakuacijos koordinavimo grupės vadovą.

Moksleivių namų darbuotojai išeina iš pastato ir eina į susirinkimo vietą.

Esant būtinybei moksleivių namų darbuotojai ir vaikai eina į Mažeikių paramos vaikui centrą – evakuotų žmonių apgyvendinimo vietą.

Mažeikių moksleivių namų (neformaliojo vaikų švietimo įstaigos) asmeninės apsaugos priemonių nėra.

Mažeikių moksleivių namai yra tinkamai pasiruošę ir žino ką reiktų daryti iškilus ekstremaliai situacijai. Ši neformaliojo ugdymo įstaiga yra netoli naftos perdirbimo įmonės AB „ORLEN Lietuva“, todėl didžiausia grėsmė kyla, jog gali įvykti branduolinė avarija. Patalpos nemažos, tačiau trūksta papildomų evukuacinių kelių, nes šioje įstaigoje lankosi nemažai vaikų, kuriems gali kilti grėsmė. Tikiuosi valdžia atsižvelgs į duomenis ir gerins sąlygas, kad apsaugoti ne tik turtą, vaikus, bet ir darbuotojus, iškilus ekstremaliai situacijai.

  • Pedagogika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 41 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (3134 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vika
  • Ekstremlių situacijų valdymo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
Ekstremlių situacijų valdymo planas. (2015 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekstremliu-situaciju-valdymo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:22
×