El. paštas referatas


Elektroninis pastas referatas. Referatas elektroninis pastas. Elektroninio pasto referatai. El.pastas referatas. Kokios yra elektroninio pašto rūšys?. Informatikos referatai email pastas. Interneto rusys referatai. El pastas ir pop. Internetinis pastas jo privalumai ir trukumai. Elektroninio pašto rusys programos referatas.

Informatikos referatas. Įvadas:. Elektroninis paštas. Elektroninio pašto adresas. Laiškų gavimo protokolai yra pop. Arba imap, smtp. Elektroninio pašto programos. Elektroninio pašto programa mozilla. Kaip veikia elektroninis paštas? Elektroninio pašto rūšys. Elektroninio pašto privalumai bei trūkumai. Pašto paslauga. Išvada:. Naudoti šaltiniai:.


Šiame darbe prisiminsime kas yra elektroninis paštas, jo rūšis. Įsiaiškinsime jo privalumus ir trūkumus. Elektroninis paštas labai paplitęs visame pasaulyje, nes juo greitai galime susisiekti su draugais, nusiųsti laišką iš kompiuterio kuriame yra internetas, į visas pasaulio šalis. Taip pat elektroniniame pašte galima saugoti gautus laiškus, ar juos persiųsti akimirksniu kitam asmeniui, kuris naudojasi elektroniniu paštu.

Elektroninio pašto abonentas gali skaityti arba paimti iš pašto dėžutės laiškus pateikęs registravimosi duomenis — abonento vardą (ang. User name) ir slaptažodį (ang. Password).

Nuolat daugėja serverių nemokamai suteikiančių pašto adresą bei pašto dėžutę ir saugančių bei leidžiančių skaityti gautus laiškus naudojant naršyklę. Tokia žiniatinklinio pašto paslauga suteikia galimybę prie elektroninio pašto prisijungti bet kurioje pasaulio vietoje, kur yra kompiuteris ir interneto ryšys, tačiau yra ir trūkumų - asmeniniai laiškai saugomi svetimame serveryje, juos skaityti galima tik prisijungus prie interneto, kai kurie serveriai į jūsų laiškus talpina savo reklamą, taip pat galite turėti problemų su nacionaliniais simboliais.

Pašto adresą gali suteikti interneto paslaugų teikėjas. Pop pašto paslauga leidžia naudotis elektroninio pašto dėžute prisijungiant prie jos tam tikromis elektroninio pašto programomis. Tai suteikia galimybę rašyti ir skaityti laiškus neprisijungus prie interneto, interneto ryšį naudojant tik laiškų išsiuntimui ir gavimui.

  • Informatika Referatai
  • 2012 m.
  • Raminta
  • 11 puslapių (1455 žodžiai)
  • Mokykla
  • Informatikos referatai
  • Microsoft Word 54 KB
  • El. paštas referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
El. paštas referatas. (2012 m. Kovo 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/el-pastas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 00:26