Elektra mūsų namuose skaidrės


Elektra mūsų namuose. Jau xviii amžiuje žmonės. tyrinėjo elektros paslaptis. Naudojant elektros prietaisus svarbu. Apšvieta. Nuo elektros lemputės kokybės daug kas priklauso. Akių perkrovimas sukelia galvos skausmą. Dažnai skundžiamės nuolatiniu nuovargiu ir net neįtariame. Gali būti, jog būtent dėl netinkamo apšvietimo jau mokykloje pradedame nešioti akinius. Kaitrinė lemputė. Kaitrinė lemputė –. dirbtinės šviesos šaltinis, buitinis prietaisas dažnai naudojamas namų apyvokoje. Šios lemputės naudoja daugiausiai elektros energijos ir yra pačios neekonomiškiausios iš visų. Kompaktiška fluorescencinė elektros lemputė (CFL). CFL - Kompaktiška fluorescencinė elektros lemputė dar vadinama „Elektros energiją taupančia elektros lempute“. CFL veikia ilgiau ir sunaudoja mažiau elektros energijos, nei kaitrinės lemputės. Paskaičiuota kad. CFL lemputės būna dažniausiai. B ir A ekonomiškumo klasių. Ekonomiškesnės - naudojančios mažiau elektros energijos yra. CFL palyginimas su kaitrinėm lemputėm. CFL lemputės vidutiniškai šviečia apie 8 000 valandų, kaitrinės lemputės apie. Vienodas apšvietimas. Ekonomiškumas. Pagal elektros energijos sunaudojimą ir kainą. Mūsų buityje naudojami įvairūs elektriniai prietaisai. Virtuvėje naudojami elektros prietaisai. Ir darbui ir pramogai naudojami elektriniai prietaisai. Vonios kambaryje naudojami elektriniai prietaisai.


Pirmą elektros lempą tomas edisonas išrado 1879 metais.šiandien savo buityje mes naudojame daugybę elektrinių prietaisų.

Nuo elektros lemputės kokybės daug kas priklauso.

Dažnai skundžiamės nuolatiniu nuovargiu ir net neįtariame, jog tam, kad jo atsikratytum, pakanka tinkamai pasirinkti elektros lemputę.

Gali būti, jog būtent dėl netinkamo apšvietimo jau mokykloje pradedame nešioti akinius. Taigi, lempas rinktis reikia itin atsakingai.

Pagal elektros energijos sunaudojimą ir kainą, naudojant apie 8-12 elektros lempučių, pakeitę kaitrines lemputes fluorescencinėmis, per 3-5 metus galėtume sutaupyti iki 1000 Lt.

  • MS PowerPoint 1611 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (327 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ignas
  • Elektra mūsų namuose skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektra mūsų namuose skaidrės. (2017 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektra-musu-namuose-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 10:55
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo