Elektrinis rankinis gręžtuvas


Elektrinis rankinis gręžtuvas. Darbo tikslas. Aprašymas Paskirtis Dalys Saugus naudojimas Charakteristikos Paruošimas darbui Išvados. Aprašymas. Elektrinis laidinis gręžtuvas – tai įrankis. Paskirtis. Klasikinis gręžtuvas naudojamas gręžti skyles ne itin tvirtose medžiagose. Dalys. Pistoleto tipo rankena. Saugus naudojimas. Devėti apsaugines priemones. Charakteristikos. Galia – nuo jos priklauso įrankio pajėgumas. Paruošimas darbui. Prieš darbo pradžią būtina Apžiūrėti elektrinį įrankį ir įsitikinti ar nenutrūkę elektros laidai. Susipažinau su įrankiu.


Aprašymas Paskirtis Dalys Saugus naudojimas Charakteristikos Paruošimas darbui Išvados.

Elektrinis laidinis gręžtuvas – tai įrankis, be kurio neapsieinama atliekant net smulkų remontą. Tai yra labai didelio galingumo ir lengvesnio svorio nei akumuliatorinis gręžtuvas įrankis. Funkciuonalumu panašus į akumuliatorinį modelį. Elektrinio gręžtuvo privalumas yra, kad nuolatinis srovės palaikimas reiškia spartesnį veikimą, bei nereikia nutraukti darbo norint pakrauti bateriją.

Prieš darbo pradžią būtina: Apžiūrėti elektrinį įrankį ir įsitikinti: ar nenutrūkę elektros laidai, jungiantys juos su elektros tinklu, ar nepaţeista jų izoliacija, ar laidai apsaugoti nuo atsitiktinių mechaninių pažeidimų. Jungiant kilnojamą elektrinį įrankį būtina įsitikinti, kad kabelio ilgis yra pakankamas, ar kabelio laidų skerspjūvis nėra per mažas jungiant elektrinį prietaisą pagal jo galingumą. Reikia patikrinti ar neatsipalaidavę įrankio varžtai, sutvirtinimo mazgai ir detalės.

Susipažinau su įrankiu, jo dalymis. Sužinojau kaip su juo saugiai ir tvarkingai dirbti.

  • MS PowerPoint 1504 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (410 žodžiai)
  • Mokykla
  • Asdfsa
  • Elektrinis rankinis gręžtuvas
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektrinis rankinis gręžtuvas. (2019 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektrinis-rankinis-greztuvas.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 24 d. 14:47
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema