Elektroepiliacija ir jos metodai


Elektroepiliacija ir jos metodai. Elektroepiliacija. Procedūra buvo sukurta 1875 metais ir daug metų tobulinta. Elektroepiliacija – tai. Elektroepiliacijos metu galima sunaikinti bet kokio storumo ir spalvos plaukus. Procedūros metu į plauko folikulą įvedama plona . Elektroepiliacijos metodai. Elektroepiliacija gali būti atliekama skirtingais metodais. Pincetinis elektroepiliacijos metodas. Šalinamas plaukelis suimamas plonyčiu pincetu-elektrodu. Adatinis elektroepiliacijos metodas. Elektroepiliacija, kurios metu naudojamos specialios adatos. Adatos iš medicininio lydinio – pagamintos iš nikelio. Termolizės metodas. Plaukai ir folikulai naikinami veikiant juos kintamąja elektros srove. Metodo privalumas – greitas procedūros atlikimas ir geras efektas. Elektrolizės metodas.  Šis metodas kur kas populiaresnis už termolizės metodą. Elektrolizės privalumas, palyginti su termolize – mažesnis skausmingumas. “Blend” metodas. Šis metodas apjungia termolizę ir elektrolizę. “Flash” metodas. Tai ištobulinta termolizė. Elektroepiliacijos procedūros neatliekamos. Nėščiosioms Turintiems piktybinių odos darinių. Elektroepiliacijos privalumai. Tai paprastas ir. Elektroepiliacijos panaudojimas kosmetologijoje. Darbartinė kosmetologija gali pasiūlyti daugybę būdų nepageidaujamų plaukų pašalinimui. Išvados. Elektroepiliacija yra visiškai nekenksminga žmogaus organizmui ir nepažeidžia odos audinių.


Elektroepiliacija gali būti atliekama skirtingais metodais. Visi elektroepiliacijos metodai skirstomi į dvi pagrindines grupes: atliekamus su pincetu atliekamus su adata.

Nėščiosioms; Turintiems piktybinių odos darinių; Sergantiems ūminėmis ir lėtinėmis odos ligomis; Sergantiems infekcinėmis ligomis; Sergantiems varikozės liga, Sergantiems sunkia hipertoninia liga ar širdies ligomis; Sergantiems hemofilija; Sergantiems epilepsija; Sergantiems onkologinėmis ligomis. Sergantiems dekompensuota cukrinio diabeto stadija, Turintiems stomatologinius štiftus; Turintiems ortopedinius endoprotezus; Turintiems širdies stimuliatorių; Turinčioms gimdoje gimdos spiralę;.

  • MS PowerPoint 8020 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (884 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gerda
  • Elektroepiliacija ir jos metodai
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektroepiliacija ir jos metodai. (2017 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroepiliacija-ir-jos-metodai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 28 d. 12:23
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo