Elektromobiliai ir jų persperktyvos


Elektromobiliai ir jų persperktyvos.


Automobilių pramonėje lieka vis mažiau gamintojų, kurie savo modelių gamoje vis dar neturi elektromobilio. Atrodytų, ateitis besąlygiškai priklauso kur kas pažangesnei ir ekologiškai švariai elektros energijai. Tačiau šiame kelyje nuolat išdygsta įvairios kliūtys – technoginės bei finansinės.

Taikant daugiakriterinės analizės metodą nustatyti, kuris elektromobilius optimaliausiai atitinka vartotojo poreikius, atsižvelgent ir į kainą ir į kitus parametrus.

Šiam daugiakriterinės analizės tyrimui atlikti buvo naudojami 11 literatūros šaltiniais, kurie buvo rasti internete, tai buvo puslapiai apie elektromobiliai ir automobiliai. Šiuose internetiniuose puslapiuose rasti pradiniai duomenys buvo panaudoti norint atlikti tyrimą. Tinklapiuose ,,100thebest.ru”, ,, elektromobiliai.com” yra daug informacijos apie elektromobiliai. Šiuose tinklapiuose buvo parinkti Tesla Model S [1], Renault Twizy [2], Honda Fit EV [3], Nissan Leaf [4], Ford Focus Electric [5], Toyota RAV4 EV [6], Renault Fluence Z.E. [7], Mitsubishi I Miev [8], Smart Electric Drive [9], Renault Kangoo Z.E. [10], elektromobiliai, kainos buvo imamos įvairios. Šie elektromobiliai buvo pasirinktos dėl gerų gerų techninių parametrų ir unikalumų.

Daugiau apie šių elektromobilių informacijos buvo rasta pasitelkiant šio automobiliu gamintojų puslapius, tai yra Tesla Motors [1], Renault S.A. [2], Honda Motor Co. [3], Nissan Motor Co. [4], Ford [5], Toyota [6], Renault S.A. [7], Mitsubishi Motor Co. [8], Smart [9], Renault S.A. [10]. Juose yra aprašoma apie kiekvieno automobilio firmos kilmė, tobulėjimas, egzistavimo trukmė, charakteristika. Galime sužinotijų įdomią istoriją. Ypač atkreipiamas dėmesys į kiekvieno pirkėjo galimybes ir poreikius.

Tyrime buvo naudoti šie kriterijai: kaina, rida, svoris, baterijos talpa, maksimalus greitis, baterijos įkrovimo laikas, išvaizda, nes šie kriterijai yra svarbiausi žmonėms, kurie ketina pirkti automobili, tai galime pamatyti ,, 100thebest.ru“ ir „energycraft“ puslapių.

Tyrimui atlikti buvo pasitelkta daugiakriterinės analizės tyrimas, jame tiriami 10 skirtingų modelių, kurios buvo rastos internetiniuose puslapiuose Tesla Motors [1], Renault S.A. [2], Honda Motor Co. [3], Nissan Motor Co. [4], Ford [5], Toyota [6], Renault S.A. [7], Mitsubishi Motor Co. [8], Smart [9], Renault S.A. [10] plačiau apie šių automobilių informacijos ieškota gamintojų firmų puslapiuose.

  • Microsoft Word 88 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1940 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Elektromobiliai ir jų persperktyvos
    10 - 6 balsai (-ų)
Elektromobiliai ir jų persperktyvos. (2016 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektromobiliai-ir-ju-persperktyvos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 00:24
×