Elektromobiliai technologijų tyrimas


Įvadas. Tyrimo aktualumas. Tyrimo uždaviniai. Tyrimo objektas. Tyrimo tikslas. Elektromobilių nauda. Elektromobilių modelių techninės charakteristikos. Tyrimo rezultatai. Respondentai kurie žino apie elektromobilius. Ar Lietuvoje yra reikalingi elektromobiliai ? Ar norėtumėte įsigyti elektromobilį sau? Respondentų pasirinkimas pirkti elektromobilį. Respondentų pasirinkimas nepirkti elektromobilio. Didžiausias elektromobilių trūkumas. Įkrovimo stotelės. Apklausos dalyviai. Respondentų amžius. Išvados. Šaltinai. Anketa „Vilniaus vairuotojų požiūris į elektromobilius“.


Apžvelgti Vilniaus vairuotojų požiūrį į elektromobilius, išanalizuoti gautus anketos rezultatus ir pateikti išvadas.

Sužinot kokie veiksniai įtakotų Vilniaus gyventojus įsigyti elektromobilį.

21 respondentas mano, kad Lietuvoje elektromobiliai yra reikalingi.

Respondentų manymu didžiausias elektromobilių trūkumas yra maža rida vienam pakrovimui, taip atsakė 62proc. apklaustųjų. Mažesnė dalis respondentų mano, kad tai yra didelė kaina 21proc., įkrovimo laikas 12proc. bei išvaizda 5proc.

21 respondentas mano, jog jeigu įkrovimo stotelės būtų kiekvienoje degalinėje, tai leistų jiems lengviau apsispręsti nusipirkti elektromobilį, o keturiems likusiems tai įtakos neturi.

Į anketoje užduotus klausimus atsakė 14 vyrų bei 11 moterų.

Respondentų amžius yra įvairus, tačiau daugiausiai atsakiusiųjų buvo 18-23 metų amžiaus.

Atlikus tyrimą galima teigti, jog dauguma respondentų yra linkę įsigyti elektromobilius, o perkant sau didžiausia dėmesį atkreiptų į jų ekonomiškumą, lengvatas bei įkrovimo punktus kiekvienoje degalinėje. Tačiau daugelį respondentų atbaido kaina ir pripratimas prie vidaus degimo variklių bei mano jog jų didžiausias trūkumas yra maža rida vienam pakrovimui. Anketos apklausoje dalyvavo 14 vyru bei 11 moterų, kurių amžius svyravo nuo 18 iki daugiau nei 50 metų amžiaus. Mano manymu elektromobiliai turėtų paplisti Lietuvoje, kai jų kainą bus kaip mums įprastų automobilių su vidaus degimo varikliais.

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 322 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (930 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paulius
  • Elektromobiliai technologijų tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektromobiliai technologijų tyrimas. (2017 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektromobiliai-technologiju-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:09
×