Elektromobiliai tyrimas


Įvadas. Elektromobiliai. Elektromobilių modelių techninės charakteristikos. Tyrimo rezultatai. Išvados. Šaltinai. Priedas.

Tyrimo aktualumas: elektromobiliai Lietuvoje atsirado visai neseniai, tad žmonės apie juos žino dar visai nedaug, ir susidūrę su jais buvo tik vienetai.

Tyrimo uždaviniai: Apžvelgti Nemėžio vairuotojų požiūrį į elektromobilius, išanalizuoti gautus anketos rezultatus ir pateikti išvadas.

Tyrimo objektas: Nemėžio gyventojai

Tyrimui atlikti buvo pasirinkti Nemėžio gyventojai, nes esu kilęs iš tos gyvenvietės ir norėjau sužinot koks yra mano draugų ir pažįstamų požiūris į elektromobilius. Tad šiam tyrimui atlikti pasirinkau anketinę apklausą, nes šiuo budu man lengviau atlikti tyrimo atsakymų analizę.

Tyrimo anketą sudarė 10 klausimų į kuriuos atsakė 25 respondentai.

Pirmasis klausimas buvo ar respondentai žino ką nors apie elektromobilius ir 100proc. respondentų atsakė teigiamai.

Klausime ar respondentas pirktų elektromobilį sau, 13 vyrų ir 3 moterys norėtų įsigytį elektromobilį, o 5 vyrai ir 4 moterys – nenorėtų. /

Jeigu respondentas pirktų elektromobilį sau, jo pasirinkimą labiausiai įtakotų elektromobilių ekonomiškumas, šį atsakymą pateikė 44 proc. atsakiusiųjų. 36 proc. respondentų pirktų dėl lengvatų, ir 16 proc. dėl ekologiškumo.

Pagrindinis veiksnys, kuris įtakoja respondentus nepirkti elektromobilio yra kaina – tai sudaro 76proc. bei 16proc. sudaro pripratimas prie VDV.

  • Transportas Tyrimas
  • Microsoft Word 66 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1062 žodžiai)
  • Edgaras
  • Elektromobiliai tyrimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Elektromobiliai tyrimas. (2015 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektromobiliai-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:19
×