Elektronikos diagnostika bei elektronikos remontas verslo planas


Santrauka. Uab ,,lira“ veiklos analizė. Projekto aprašymas. Aplinkos analizė. Marketingo planas. Produkto analizė. Valdymas ir personalas. Rizikos analizė. Finansų planas. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.


Paslaugos aprašymas. Šalia remonto sektoriaus esančiose patalpose ir ruošiamasi steigti automobilių elektronikos diagnostikos bei elektronikos remonto skyrių, kuriame bus remontuojami Mažeikių rajono vairuotojų automobiliai. Planuojama teikti sekančias paslaugas:

Projekto idėja. Išanalizavus daug informacijos šaltinių automobilių elektronikos diagnostikos bei elektronikos remonto tema, kilo idėja UAB „LIRA“ įkurti tokį skyrių. Idėjos įgyvendinimui ir kuriamas šis projektas.

Projekto įgyvendinimas. Projekto įgyvendinimui bus pasitelkiamos sekančios lėšos:

Rinkos analizė. Mažeikių rajone šiuo metu yra tik viena firma, teikianti automobilių elektronikos diagnostikos bei elektronikos remonto paslaugą. Ne visos firmos yra pajėgios konkuruoti, nes tik didesnės iš jų įsigijo modernius įrengimus ir darbo priemones.

Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. UAB „LIRA“ automobilių elektronikos diagnostikos bei elektronikos remonto skyriaus klientai bus fiziniai ir juridiniai asmenys, turintys automobilį, gyvenantys Mažeikiuose ar Mažeikių krašte. Motyvai - greitai ir pigiai sutvarkyti klientų automobilius.

Personalo funkcijos. Kad darbas būtų įmonėje efektyvus, atliekamas darbo pasidalijimas:

2. Vertikalusis, pagal pavaldumą – akcininkų susirinkimas, vadybininkas, specialistai ir darbininkai.

Etapo rezultatas - diagnostikai paruoštas automobilis.

Etapo rezultatas - tikslus automobilio būklės diagnozavimas.

Etapo rezultatas - apie diagnostikos rezultatus informuotas meistras.

Etapo rezultatas - parinktos remontui reikalingos detalės ir medžiagos.

UAB „LIRA“ automobilių elektronikos diagnostikos bei elektronikos remonto skyriaus strateginiai tikslai. Galima įdėti daugybę pastangų tiriant rinką, modeliuojant ekonominę bei finansinę veiklą, prognozuojant pelną, tačiau jei nebus tiksliai suformuluoti kuriamo skyriaus artimesni bei tolimesni tikslai bei jo pagrindinis tikslas, o taip pat sistema kaip visa tai įgyvendinti, tai galima sakyti, kad visos tos pastangos buvo įdėtos veltui.

Skyrius turi nusistatęs tokius artimiausius tikslus:

1. Per pirmuosius metus pasiekti apyvartą, kad atsipirktų investicijos.

3. Užmegzti ilgalaikius patikimus ryšius su didmenine prekyba užsiimančiomis įmonėmis;

4. Sudominti kuo didesnį klientų skaičių bei stengtis suburti pastovių klientų ratą..

Manoma, kad skyrius pranašesnis už kitus dėl to, kad bus naudojami nauji įrankiai ir įrengimai, darbuotojai nuolatos bus siunčiami tobulintis pagal naujausias technologijas, bus stengiamasi užmegzti ryšius su automobilių dalių tiekėjais, kad būtų galima vartotojui pasiūlyti didesnį automobilių detalių asortimentą.

Projekto idėja. Naujų technologijų automobilių gamyboje įdiegimas – elektroninės ir mikroelektroninės automobilio mazgų ir mechanizmų valdymo sistemos: variklio, kuro įpurškimo, uždegimo, navigacijos, transmisijos, keturių varomųjų ratų, varančiosios pavaros, ABS, elektroninė ETC/ASR kontrolė, saugumo sistemos. Naujos medžiagos: plastmasės, galvanizuotas metalas, didelio stiprumo plieno danga, izoliacinės medžiagos, katalizatoriai. Kompleksinių mechaninių, hidraulinių ir pneumatinių sistemų įdiegimas. Pastebimos sparčios automobilių gamybos technologijos racionalizacijos ir standartizacijos tendencijos, automobilių gamintojai vis didesnę gamybos dalį (mazgų ir mechanizmų gamyba) perleidžia trečiosioms įmonėms, patys koncentruodamiesi konstravimo, dizaino, technologinių tyrimų ir surinkimo srityse. Tai sąlygoja atskirų automobilio mazgų konstrukcijos panašėjimo ir standartizacijos tendencijas. Kai kuriose srityse, pavyzdžiui, diagnostikoje, ypač variklio diagnostikoje vyrauja individualios gamintojo charakteristikos. Taip pat keičiasi automobilių servisų technologinė bazė, ypač diagnostikos srityje: naudojama kompiuterizuota diagnostikos aparatūra variklio valdymo sistemoms tikrinti arba lazerinė diagnostikos sistema varomajai pavarai reguliuoti. Nauji išmetamųjų dujų kontrolės reikalavimai sąlygoja specialių išmetamųjų dujų tikrinimo technologijų naudojimą. Tuo tarpu iš rinkos išnyksta seni automobiliai, neturintys anksčiau paminėtų naujausių technologijų elementų.

3. Tolesnė automobilių gamybos standartizacija, skirtingų gamintojų automobilių mazgų ir mechanizmų konstrukcijų supanašėjimas.

Profesionalus remontas turi būti atliekamas tik specializuotose įmonėse, kuriose griežtai laikomasi automobilių gamintojų būtinų reikalavimų. Remontui turi būti naudojami progresyvūs metodai ir technologijos, naujausia moderni įranga, sertifikuotos medžiagos, darbus privalo atlikti tik aukštos kvalifikacijos specialistai. Kuriamoje UAB „LIRA“ planuojama užsiimti automobilių elektronikos diagnostika bei elektronikos remontu. Mažeikių mieste gyvena apie 40 000 žmonių, jiems tenka 29323 automobiliai, todėl tikėtina, jog bus sulaukta nemažai vartotojų.

  • Microsoft Word 334 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (6161 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Elektronikos diagnostika bei elektronikos remontas verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Elektronikos diagnostika bei elektronikos remontas verslo planas. (2016 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronikos-diagnostika-bei-elektronikos-remontas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 20:58
×