Elektronikos gaminiai verslo planas


Įvadas. Santrauka. Verslo šakos analizė ir tendencijos. Pasirinktos verslo idėjos pagrindimas. Įmonės steigimas. Marketingo planas. Įmonės išorinės ir vidinės aplinkos analizė. Įmonės makro aplinka. Įmonės mikro aplinka. Konkurencinė analizė. Ssgg (swot) analizė. Paslaugos teikimo analizė. Kainodaros politika. Pardavimų strategija. Reklama ir rėmimas. Marketingo biudžetas. Gamybinis planas. Trumpas gamybinio proceso aprašymas. Patalpos ir įranga. Elektra per metus. Skaičiavimas. Apšildymas per metus. Skaičiavimai. Ryšio paslaugos. Žaliavos ir medžiagos. Savikainos paskaičiavimas. Organizacinis planas. Organizacinė valdymo struktūra, funkcijų pasiskirstymas. Personalo poreikis ir darbo užmokestis. Rizikos vertinimas. Galimi rizikos veiksniai. Alternatyvi veikla. Finansinis planas. Finansinių išteklių poreikio nustatymas ir finansavimo šaltiniai. Pardavimų prognozavimas. Išlaidų prognozavimas. Prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita. Lūžio taško apskaičiavimai. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.

Visų naujai besisteigiančių ir jau esamų įmonių vienas svarbiausių dalykų yra vidinės ir išorinės marketingo analizės, bei konkurentų analizė. Norint gauti maksimalų pelną įmonė privalo pastoviai teikti savo paslaugas, teikti naują asortimentą rinkai. Įmonė privalės etiškai elgtis su savo klientais, bei tiekėjais. Siekiant įkurti naują verslo įmonę, siekiama įkurti naują įmonę kurios pavadinimas UAB „A & M“. Manome, kad mūsų pasirinktos patalpos puikiai leis išnaudoti savo įgeidžius. Atlikus finansinę analizę buvo ištiesų labai sunku, tačiau pagal analizę galime spėti, kad pelnas bent jau penkerius ateinančius metus bus pakankamas.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 92 KB
  • 2015 m.
  • 35 puslapiai (6225 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Elektronikos gaminiai verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Elektronikos gaminiai verslo planas. (2015 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronikos-gaminiai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:15
×