Elektronikos kontroliniai klausimai


Kokie yra varistoriaus parametrai. Kokiomis savybemis pasizymi puslaidininkiniai diodai. Zinyniniai varistoriaus parametrai.

Kontroliniai klausimai. Kokius žinote puslaidininkinius diodus VD ir kur jie taikomi? Kokiomis savybėmis pasižymi puslaidininkiniai diodai? Kokie yra pagrindiniai žinyniniai puslaidininkinių diodų parametrai. Kaip puslaidininkinių diodų parametrus apskaičiuoti iš VACh. Kokie yra VD prijungimo tiesiogine ir atvirkštine kryptimi skirtumai. Kontroliniai klausimai kokius žinote stabilitronus ir kur jie taikomi. Kokiomis savybėmis pasižymi stabilitronai. Kokie yra pagrindiniai žinyniniai stabilitronų parametrai. Kaip stabilitronų parametrus apskaičiuoti iš VACh. Kokie yra stabilitrono prijungimo tiesiogine ir atvirkštine kryptimi skirtumai. Grafikai skaičiavimai. Kokius žinote puslaidininkinius rezistorius. Kokiomis savybėmis pasižymi puslaidininkiniai rezistoriai. Kokie yra pagrindiniai žinyniniai varistoriaus parametrai. Kaip varistoriaus parametrus apskaičiuoti iš VACh. Kur taikomi varistoriai. Grafikas išvados. Kokiomis savybėmis pasižymi puslaidininkiniai fotorezistoriai. Kokie yra pagrindiniai žinyniniai fotorezistoriaus parametrai. Kaip atrodo FR charakteristikos. Kaip fotorezistoriaus parametrus apskaičiuoti iš šviesinių ir VACh. Kur taikomi fotorezistoriai.

Turime žinoti šaltinio tekančią įtampą ir srovę, iš tokių duomenų galėsime apskaičiuoti parametrus iš VACh.

IŠVADOS: Tiesiogiai jungiant, įtampai kylant, srovė ir didėja, o atvirkščiai jungiant įtampai kylant srovė prateka nežymiai.

Stabilitronai būna tiesioginiai ir tuneliniai. Jie taikomi įtampai stabilizuoti ir riboti.

Kiti svarbūs stabilitrono parametrai – stabilizacijos koeficientas st K , diferencialinė varža d R ir stabilizacijos įtampos temperatūrinis koeficientas Ust α

Kai stabiltronas pajungtas atvirkštine kryptimi tekanti įtampa yra palyginus didelė negu pajungus stabiltronai tiesiogine kryptimi tad, kuo didesnė tiesioginė įtampa, tuo ir didesnė srovė.

Paleidus srovę per atvirkščiai pajungta stabilizatoriu jo įtampa kinta labai mažai, o srovė kyla daug. Paleidus srovę per tiesiogiai pajungta stabilizatorių jo įtampa kinta labai mažai ir neviršija 1V, o srovė kyla daug.

Puslaidininkinių rezistorių savybės priklauso nuo išorinių veiksnių, tokių kaip temperatūra, įtampa, apšvietimas ir kitų panašių parametrų.

Jis puikiai reguoja į šviesą, kuo šviesos šaltinis didesnis tuo varža mažesnė. Tamsinė fotorezistoriaus varža, savitasis jautris, integrinis jautis, darbinė įtampa, leistinoji išsklaidomoji galia.

  • Microsoft Word 206 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (652 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justas
  • Elektronikos kontroliniai klausimai
    8 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Elektronikos kontroliniai klausimai. (2014 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronikos-kontroliniai-klausimai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 06:56
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo