Elektronikos praktikos ataskaita ALNA


Baigiamosios praktikos atsiliepimai servize. Praktikos ataskaita autoservise elektronika. Gamybines praktikos ataskaita. Alna praktika.

Įvadas. Įmonės istorija. Uab „alna“ struktūra. „alna intelligence“ ifrastruktura ir veiklos kryptys. Informacinių sistemų analizė. Individualios užduoties atlikimas. Gamybinės praktikos išvados. Literatūra

Gamybinės praktikos UAB „Alna Intelligence“ metu susipažinau su įmonės struktūra bei padalinio infrastruktūra. Sužinojau nemažai naujų dalykų susiejusių su kompiuterių gedimų diagnozavimu ir jų šalinimu. Taip pat išmokau naudotis keliolika, iki tol mano nenaudotų, programų bei jų paketų.

Labiausiai mane nustebino ir sudomino galimybė atkurti identišką vienos kompiuterinės sistemos kopiją kitame identiškos komplektacijos kompiuteryje.

Per visa praktikos laiką man buvo suteikiama reikiama informacija susiejusi su iškilusių problemų sprendimu.

Praktikos metu dalį laiko dirbau AI servize ir kaip vienintelį trūkumą galėčiau paminėti tik vietos stygių. Nors patalpos ir buvo gana didelės, tačiau esant daug incidentų ir užsakymų kartais pritrukdavo vietos.

Gerą įspūdį paliko UAB „Alna Intelligence“ naudojama incidentu registravimo ir tvarkymo sistema, kurioje buvo naudojami incidentu prioritetai ir jų senėjimo laikas.

Atlikdamas gamybinę praktiką įsitikinau, kad IT paslaugų nuoma yra efektyvesne negu atskiro padalinio skirto IT reikalams darbas, ypač tai taikytina mažesnėms įmonėms. Taip pat įsitikinau, kad vis daugia firmų perleidžia visą IT ūkio valdymą IT paslaugų bendrovėms.

  • Microsoft Word 122 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (4347 žodžiai)
  • Universitetas
  • Žygimantas
  • Elektronikos praktikos ataskaita ALNA
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektronikos praktikos ataskaita ALNA. (2012 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronikos-praktikos-ataskaita-alna.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 10:57
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo