Elektronikos specialisto darbo vieta ir darbo organizavimas


Įvadas. Informacija apie įmonę įmonės struktūra, bendra charakteristika ir pan. Techniniai dokumentai naudojami įmonėje, jų aprašymas ir pavyzdžiai. Geležinkelio cistrenų priėmimo-išsiuntimo dokumentacija. Laboratorija. Dujovežių užpylimas. Įmonėje naudojami technologiniai procesai. Techninis kompresorių aptarnavimas. Dujinės fazės pompavimo kompresorius. Elektros variklis. Elektroninės įrangos montuotojų, derintojų, bei aptarnaujančio personalo darbo organizavimas įmonėje. Apšvietimas. Technologinės įrangos valdymas. Elektroninis monometras. Pneumatinės sklendės. SND terminalo personalas. Įmonėje naudojamos programos,elementinė bazė, medžiagos bei specializuoti stendai ir jų aprašymas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Atvažiavus vagonams iš užsienio arba Mažeikių naftos , taippat su jais turi būti techninė vagonų dokumentacija – pasas. Joje krovinio siuntėjas pateikia išsamią informaciją apie vagonų techninę buklė ir jame esančio krovinio (SND) informacija, bei kokybės patikros dokumentus.

Tikrinami vagonų numeriai ir plombos. Reikia nustatyti pagal numerius ar šie vagonai turi būti iškrauti būtent šiame SND terminale. Jei, ne iš šių vagonų SND neiškrauna ir surašomas vagonų aktas, pagal kurį Lietuvos geležinkeliai per sutartą laiką turi pašalinti šiuos vagonus iš teritorijos. Plombos turi būti nepažeistos.

Atlikus visus numatytus patikrinimus pradedamas suskystintų naftos dujų perpylimas iš geležinkelio cisternų į stacionarius rezervuarus. Šis procesas taippat yra katuojamas ir atliekamas įstatymiškai nustatyta tvarka.

Atlikus SND perpilymą patikrinamas slėgis ir įsitikinama ar visas dujų krovinys iškrautas. Tai atlikus yra apskaičiuojamas tikslus perpiltų dujų kiekis, užplombuojami liukai ir visi duomenys yra irašomį į krovinio registravimo žurnalą.

Atlikus perpilymo ir registravimo procedūras yra rašomi vagojų pridavimo vaštaraščiai, kuriuose yra įrašomi išvežimo ir priėmimo geležinkelio stočių duomenys. Visa tai yra siunčiama Lietuvos geležinkeliams ir vagonai yra ištraukiami šilumvežiu ir teritorijos.

Pirmiausia yra imami mėginiai iš atvažiavusių geležinkelio cisternų ir nustatoma dujų kokybė pačiame vagone. Surašomas aktas ir išduodamas leidimas perpilinėti ir maišyti šias dujas su stacionareme rezervuare esančiomis dujomis.

Atlikus perpilyma ir maišyma yra imamas stacionariame rezervuare esamas suskystintų naftos dujų mėginys. Atlikus dujų kokybės patikrinimą išduodamas leidimas šias dujas perpilti į dujovežius ir išduodamas kokybės pasas.

  • Microsoft Word 1572 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (1394 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sima
  • Elektronikos specialisto darbo vieta ir darbo organizavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Elektronikos specialisto darbo vieta ir darbo organizavimas. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronikos-specialisto-darbo-vieta-ir-darbo-organizavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 13:05
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo