Elektroninė bankininkystė ir jos naudojimas Lietuvoje


Elektroninė bankininkystė lietuvoje. Informacinė visuomenė ir mobilioji bei telefoninė bankininkystė. Bankininkyste lietuvoje referatas.

Elektroninė bankininkystė ir jos naudojimas lietuvoje. Įvadas. Elektroninis verslas. Elektroninės bankininkystės samprata ir pritaikymas. Elektroninės bankininkystės dals. Elektroninės bankininksytės privalumai. Elektroninės bankininkystės trūkumai. Elektroninė bankininkystė lietuvoje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Per pastaruosius dešimtmečius pasaulyje įvyko daug esminių pokyčių. Vienas iš tokių – visuomenė iš industrinės perėjo į informacinę visuomenę. O tai lėmė, jog informacinių technologijų naudojimo paplitimas šiandieną apima bene visas gyvenimo sritis. Ne išimtis ir bankininkystės paslaugos – bene visi bankai šiandieną teikia paslaugas ne tik tradiciniu būdu, bet ir pasitelkę elektroninio ryšio priemones.

Šio darbo tyrimo objektas – tai elektroninės bankininkystės paslaugos.

Šio darbo tikslas – išsiaiškinti kas yra elektroninė bankininkystė ir kaip ji naudojima Lietuvoje.

Šiam tikslui pasiekti keliami tokie uždaviniai:

-Aptarti elektroninio verslo ir elektroninės bankininkystės sampratą bei reikšmę.

-Išanalizuoti elektroninės bankininkystės privalumus ir trūkumus.

-Aptarti elektroninės bankininkystės situaciją Lietuvoje.

  • Bankininkystė Referatas
  • Microsoft Word 167 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (1834 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vita
  • Elektroninė bankininkystė ir jos naudojimas Lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektroninė bankininkystė ir jos naudojimas Lietuvoje. (2013 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronine-bankininkyste-ir-jos-naudojimas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 00:34
×