Elektroninė bankininkystė referatas


Elektronines paslaugos referatas. Tarptautinė bankininkystė referatai. Elektronines bankininkystes apibrezimas. Elektronines bankininkystes samprata. Elektronine bankininkyste kursinis darbas. Bankininkystes apibrezimas. Telefonines bankininkystes paslaugos darbai. Tarptautinė bankininkystės trukumai. Elektronines paslaugos referatas. El.bankininkyste skaidres.

Įvadas. Elektroninės bankininkystės sistemos samprata. Elektroninės bankininkystės apibrėžimas. Elektroninės bankininkystės nauda. Elektroninės bankininkystės trūkumai. Lietuvos bankų teikiamos elektroninės paslaugos. Mokėjimo kortelės. Mobilioji ir telefoninė bankininkystė. Internetinė bankininkystė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Elektroninė (internetinė) bankininkystė – tai nauja sąvoka, ji dar neturi vieningo, nusistovėjusio apibrėžimo. Aiškinant buitine kalba – tai reiškia, kad internetu vartotojas gali atlikti visas funkcijas susijusias su banku, Tą patį ką ir nuėjęs banką. Elektroninė bankininkystė – tai didelė pažanga bankininkystės sistemoje. Nuo 1995 metų bankai pradėjo teikti savo klientams tiesiogines prieigas prie savo sąskaitų per internetą iš bet kurio pasaulio taško. Tokios prieigos prie sąskaitų per tinklą buvo pavadintos interneto bankininkyste. Bendrai interneto bankininkystė apibūdinama plačiu interneto paslaugų, kurias bankas teikia savo klientui, spektru. Pirmasis tik internete veikiantis d. Britanijos bankas "egg" pristatė novatorišką atsiskaitymo internetu sistemą "egg pay". Interneto bankininkai tikisi, kad taip pavyks įveikti klientų nuogąstavimus dėl internetinio pinigų pervedimo saugumo. Elektroninio verslo plėtra pasaulyje pasižymi itin didele sparta. Bankai teikia elektronines, kurios klientams leidžia tvarkyti bankinius reikalus internetu arba telefonu. Naujausiais kompanijos "jupiter" duomenimis, jau dabar europoje daugiau nei 50 mln. Žmonių naudojasi interneto bankininkystės paslaugomis. Tai reiškia, kad senajame žemyne gyvena daugiau kaip pusė visų pasaulio el. Bankininkystės paslaugų vartotojų. Lietuvoje sparčiai populiarėja el. Bankininkystė. 2003 m. Pradžioje lietuvoje buvo 32000 el. Bankininkystės vartotojų (2002 m. Pradžioje - tik 6000). Prognozuojama, kad per 2003 metais internetinės bankininkystės paslaugų vartotojų skaičius turėtų išaugti bent 1,5 karto.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 121 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (840 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Viktorija
  • Elektroninė bankininkystė referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektroninė bankininkystė referatas. (2012 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronine-bankininkyste-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:09
×