Elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia skaidrės


Elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia. Klaipėdos ,,Žemynos‘‘ gimnazijos. Įvadas Elektroninė demokratija Žmonės elektroninės. Įvadas. Elektroninė demokratija. Elektroninė demokratija- tai piliečiams teikiamos galimybės įsitraukti į politinį procesą naudojantis šiuolaikiškomis technologijomis. Žmonės elektroninės demokratijos dėka gali. Susipažinti su aktualia. Elektroninė valdžia– tai valdžios įstaigų operatyviai ir kokybiškai internetu teikiamos viešosios paslaugos. Elektroninės valdžios tikslas. Tikslas– pasinaudoti viešosiomis paslaugomis ir informaciją. Elektroninės valdžios galimybės. Pateikti deklaracijas atsiskaityti už prekes ir paslaugas. Klausimai. Kas yra elektroninė. Literatūros sąrašas. Paveikslėliai ,, Google vaizdai‘‘ Vikipedija Elektroninės valdžios skaidres.


Įvadas Elektroninė demokratija Žmonės elektroninės demokratijos dėka gali: Elektroninė valdžia Elektronines valdžios tikslas galimybės Elektroninės valdžios galimybės Klausimai Naudotos literatūros sąrašas.

Susipažinti su aktualia informacija; operatyviai ir lengvai pasiekti informaciją apie priimtus sprendimus; dalyvauti diskusijose svarstant įstatymų projektus, priimant sprendimus, balsuojant.

Elektroninė valdžia– tai valdžios įstaigų operatyviai ir kokybiškai internetu teikiamos viešosios paslaugos.

Tikslas– pasinaudoti viešosiomis paslaugomis ir informaciją, neatėjus į valdžios instituciją, naudoti informacinių technologijų teikiamas galimybes.

  • MS PowerPoint 177 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (214 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Melita
  • Elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia skaidrės. (2017 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronine-demokratija-ir-elektronine-valdzia-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 10:19
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo