Elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia


Elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia. A. Romanovas. Tema elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia. Pamokos uždavinys Suprasti, kas yra elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia. Vertinimas.  . Elektroninė demokratija. Piliečiams teikiamos galimybės tiesiogiai įsitraukti į politinį procesą naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis. Valdžios įstaigų operatyviai ir kokybiškai 7 dienas per savaitę. Viešųjų paslaugų tikslas. Užtikrinti piliečiams galimybes Paklausti ir gauti atsakymą. Viešųjų paslaugų lygmenys. Viešai pasiekiamoje interneto svetainėje institucija. Mokinys ir mokytojas bendrauja įvairiomis technologijomis grįstomis priemonėmis (elektroniniu paštu. Nuotolinis mokymas. Elektroninės valdžios paslaugos.

Pamokos uždavinys: Suprasti, kas yra elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia, naudojantis mokytojo pateikta medžiaga ir pasinaudojant internetu atlikti bent dvi nurodytas užduotis.

Piliečiams teikiamos galimybės tiesiogiai įsitraukti į politinį procesą naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis; Piliečiai jiems patogiu laiku ir patogioje vietoje (internetu), gali dalyvauti diskusijose svarstant įstatymų projektus, priimant sprendimus, balsuoti; Valdžia gali pateikti piliečiams informaciją apie rengiamus įstatymus, nutarimus ir kitus teisės aktus, priimti piliečių pastabas ir pasiūlymus, informuoti visuomenę apie jau priimtus sprendimus.

Institucija svetainėje pateikia naudotojui iš dalies automatizuotas formas ir anketas, kurias užpildęs ir išsispausdinęs naudotojas gali jomis naudotis.

Mokinys ir mokytojas bendrauja įvairiomis technologijomis grįstomis priemonėmis (elektroniniu paštu, pokalbių kanalais internete, pokalbiais internete tikruoju laiku, virtualiomis mokymosi terpėmis, garso ir vaizdo konferencijomis.

  • Politologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 48 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (274 žodžiai)
  • Kamile
  • Elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektroninė demokratija ir elektroninė valdžia. (2015 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronine-demokratija-ir-elektronine-valdzia.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:12
×