Elektroninė leidyba


Kompiuterine leidyba kas tai. Kompiuterinė leidyba. Kas yra elektronine leidyba. Ką vadiname kompiuterine leidyba?. Leidyba referatas. Kompiuterine leidyba uzduotys. Leidybos referatas. Leidybos etapai. Ka vadiname kompiuterine leidyba. Ką vadiname kompiuterine leidyba..

Informatikos referatas. Bendra elektronines leidybos pagrindiniu uzdaviniu ir etapu apzvalga. Naudojamos technologijos ir priemones. Elektroninio dokumento kurimas pagemaker pagalba. Santrauka. Uzduotys ir klausimai. Atsakymai ir instrukcijos. Elektroninė leidyba – tai visiškai naujas, šiandieniniam skaitmeniniam amžiui būdingas reiškinys. Nors daugelis žmonių vis dar mėgsta skaityti tradicines knygas, žurnalus ir laikraščius, elektroninė leidyba jau atrado sau nišą. Jei dirbate leidyboje arba esate rašytojas, norintis paskleisti nepublikuotą rankraštį, elektroninė leidyba suteiks jums ryškią technologinę pažangą su žymiai platesnėmis galimybėmis.


Elektroninė leidyba – tai visiškai naujas, šiandieniniam skaitmeniniam amžiui būdingas reiškinys.

Jei dirbate leidyboje arba esate rašytojas, norintis paskleisti nepublikuotą rankraštį, elektroninė leidyba suteiks jums ryškią technologinę pažangą su žymiai platesnėmis galimybėmis.

Profesionalūs leidėjai joje ras žymiai didesnį našumą, išplėstas bendras aplinkos valdymo priemones, sumažintas kainas, naujas rinkas ir perteklinių kopijų išvengimą.

Mokslininkai ir rašytojai, kurie publikuoja savo darbus, pamatė, kad jie gali aktyviai kontroliuoti, kaip jų knygos ir kiti leidiniai yra parduodami, nepriklausomai nuo kartais nesuinteresuoto ar persidirbusio leidėjo. Dar daugiau, visas pelnas ir autorinės teisės priklauso autoriui. Elektroninė leidyba sumažina savileidybos arba leidybos dėl « tuštybės » kainas iki prieinamų atskiridokumento platinimas (priklausomai nuo jo galutinės formos - popieriuje, cd-rom, web dokumentas, pdf (portable document form apibrėžę savo projekto struktūrą jūs jau žinote, kokie elementai (tekstai, grafika, video, garsas) įeis į jo sudėtį.

šie elementai jau gali egzistuoti: jie gali arba jau būti atspausdinti, arba medžiaga jau gali būti pervesta į skaitmeninę formą. Pirmuoju atveju turite medžiagą pervesti į skaitmeninę formą, antruoju jums tereikia įterpti turimą medžiagą į jūsų naują failą (ir galbūt pakoreguoti formatą).

Jei turite sukurti naujus duomenis, galite tai atlikti tiesiogiai naudodamiesi tam skirta programine įranga (tekstų redaktoriais, grafiniais paketais. ). Tai vadinama all digi teksto sukūrimas gali būti atliekamas arba iš karto kuriant jo skaitmeninę formą, arba konvertuojant popieriuje esantį tekstą į skaitmeninį formatą.

Tekstą, kurį vėliau įterpsite į galutinį dokumentą, galite kurti iš karto tekstų redaktoriumi (pvz. , word (microsoft, ir pc, ir mac), clarisworks (claris for mac)).

Elektroninių tekstų rinkinys gali būti sumaketuotas naudojantis standard generalized markup language (sgml), sistema, kuri aprašo struktūrinius teksto padalinimus (titulinis puslapis, skyrius, vaizdas, pastraipa. ), tipografinius elementus (pokyčius šrifto vaizdavime, specialius simbolius, T. ) ir kitas teksto sąvybes (gramatinę struktūrą, iliustracijų vietą, įvairias formas, T. ).

Maketus galite saugoti bendrame faile, pvz. , original texts , arba maketuoti galite tiesiogiai, atlikdami teksto išdėstymą (žiūr. Toliau).

šiame žingsnyje jums nereikia galutinai suformatuoti teksto ir stiliaus.

Elektroninė leidyba. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/elektronine-leidyba.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:51