Elektroninė medicina


El. medicina. (sveikatos svetainės, e. vaistinės svetainė, klinikos ir pan. ). Elektroninė medicina. Kas yra el. medicina? El. Medicinos privalumai. El. Medicinos tikslai. Kodėl yra svarbu žinoti apie el. mediciną? El-medicinos įgyvendinimas Lietuvoje. M-medicina. Koks skirtumas tarp el-medicinos ir m-medicinos? Elektroninės ligos istorija. Internetinė paciento kortelė. Filmukas. E. Vaistines. Lietuviams svarbus privatumas. Galima nusipirkti vaistus ir mobiliojoje programėlėje ! E. Vaistines pasaulyje. Šaltiniai.

Elektroninė medicina sudaro sveikatos svetainės, e. vaistinės, klinikos.

El- medicina yra moderniųjų komunikacinių technologijų taikymas medicinos ir visuomenės sveikatos priežiūros reikmėms. El- medicinos programa yra vykdoma daugelyje išsivysčiusių šalių. Kitos šalys sieka, kad ši problema būtų įgyvendinta.

Žmonės patys gali valdyti savo sveikatos duomenis, bei esant poreikiui susisiekti su sveikatos priežiūros specialistais. Didžiulės duomenų bazės ir įvairūs šaltiniai leis gydytojams lengviau diagnozuoti ligas ir paskirti tinkamą gydymą. Individuali žmogaus sveikatos istorija bus prieinama visur ir visada. Sveikatos įrašų skaitmenizavimas panaikina popierizmą.

Geresnis dalinimasis informacija. Didesnis informacijos, susijusios su visuomenės sveikatos priežiūra, kiekis. Žmonių švietimas sveikatos klausimais.

Elektroninė sveikata yra diegiama Lietuvos gydymo įstaigose, kiekvienam anksčiau ar vėliau teks susidurti su el-medicina asmeniškai. Dėl šios priežasties svarbu suprasti el-medicinos galimybes ir naudą. Užsienio šalių patirtis parodė, kad el-medicina yra svarbus ir atsiperkantis projektas, leidžiantis sutaupyti žmonių laiką ir teikti produktyvesnes sveikatos priežiūros paslaugas.

M-medicina yra el-medicinos dalis, apimanti mobilius įrenginius, tokius kaip mobilieji telefonai, plančetiniai kompiuteriai. Mobili sveikata dažniausiai siejama su medicinos pagalba per atstumą trečiojo pasaulio šalims.

Koks skirtumas tarp el-medicinos ir m-medicinos?

El-medicinos padeda valdyti, kaupti, įvertinti ir paskirstyti duomenis bei palaikyti informacijos perdavimo funkcijas. M-medicina daugiausiai tik perduoda šias žinias.

  • MS PowerPoint 948 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (854 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ignas
  • Elektroninė medicina
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Elektroninė medicina. (2015 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronine-medicina.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 07 d. 07:57
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo