Elektroninė prekyba AB „Lietuvos draudimas“


Įvadas. Ab „Lietuvos draudimas“. Svarbiausi faktai apie AB „Lietuvos draudimas“. AB „Lietuvos draudimas“ siūlomi produktai. Elektroninis draudimas. Ab „Lietuvos draudimas“ elektroninė prekyba. Kelionių draudimo palyginimas skirtingose draudimo bendrovėse. Minimali kelionių draudimo apsauga. Vidutinė (optimali) kelionių draudimo apsauga. Maksimali kelionių draudimo apsauga. Išvados. Literatūra.

Šiai dienai, pasaulyje internetas – vis dažniau reikalinga darbo priemonė. Internete mes ieškome įvairios informacijos, priimame, siunčiame bei dalinamės duomenimis, skaitome kasdienę spaudą, atsiskaitome už prekes ir paslaugas, bendraujame su draugais ir artimaisiais, esančiais kažkur toli, ir pan.

Todėl įmonėms nuosavo internetinio puslapio turėjimas, yra jau nebe prabanga, o būtinybė. Internetinis tinklapis atveria nemažai naujų galimybių. Interneto ir informacinių technologijų dėka, galima maksimaliai greitai ir ekonomiškai suteikti reikiamą informaciją klientams, skirtinguose jos pavidaluose, ar tai būtų nuotraukos, vaizdo medžiaga ar tiesiog tekstas, bei, taip pat kurti bendrą bendradarbiavimą su partneriais ir užsakovais. Be to, tinklapis yra puiki platforma veiklos, įmonės produkcijai ir paslaugoms populiarinti, o tai reiškia, kad internetinio puslapio sukūrimas yra teisingas žingsnis verslui. Taigi nevertėtų atsisakyti galimybių, kurias šiais laikais suteikia internetas.

Darbo objektas – elektroninė prekyba AB „Lietuvos draudimas“.

Darbo tikslas – apžvelgti AB „Lietuvos draudimas“ internetu teikiamus produktus ir atlikti tyrimą, palyginant teikiamus produktus šioje bendrovėje su kitų bendrovių teikiamais produktais (palyginimui pasirinktas produktas – kelionių draudimas).

Darbo uždaviniai:

1. Pristatyti AB „Lietuvos draudimas“ ir jos teikiamus produktus.

2. Atskleisti elektroninio draudimo ypatumus.

3. Apžvelgti AB „Lietuvos draudimas“ internetinę prekybą.

4.Atlikti AB „Lietuvos draudimas“ internetu teikiamo produkto – kelionių draudimo tyrimą, palyginti šį produktą 5 draudimo bendrovėse.

Darbo metodai: informacijos šaltinių naudojimas, draudimo bendrovių veiklos apžvalga, draudimo produktų internetu tyrimas (palyginimas).

  • Microsoft Word 98 KB
  • 2015 m.
  • 24 puslapiai (5480 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aistė
  • Elektroninė prekyba AB „Lietuvos draudimas“
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektroninė prekyba AB „Lietuvos draudimas“. (2015 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronine-prekyba-ab-lietuvos-draudimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 04:05
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo