Elektroninė tikrinimo ir vertinimo sistema


Darbu tikrinimo programa. Kompiuterine leidyba skaidres. Elektronines parduotuves, kursinis darbas. Kursiniu darbu tikrinimas. Bakalauro darbu tikrinimo sistema. Diplominiu tikrinimo programa. Bakalaurinio darbo tikrinimas programa. Kaip tikrinami kursiniai darbai. Darbu tikrinimo programos. Kaip destytojas tikrina referata.

Įvadas. Užduoties tikslai, uzdaviniai. Darbo aprašymas. Egzistuojančių sistemų analizė. Analizuotų sistemų apibendrinimas. Techninė užduotis. Funkciniai reikalavimai kuriamai sistemai :. Nefunkciniai reikalavimai techninei ir programinei įrangai:. Panaudojimo atvejų modelis. Aktorių funkcijos. Naudotų programinių priemoniu apibūdinimas. Priemonių analizė. Užduoties realizavimas. Architektūros specifikacija. Programos aprašymas. Sistemos vadovas. Dėstytojo modulio vartotojo vadovas. Studento modulio vartotojo vadovas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kursinio darbo tikslas - sukurti „elektroninė tikrinimo sistema“, kurią galima bus naudoti nuotoliniu internetiniu būdu, arba per lokalųjį tinklą. Programa gali būti gerai pritaikyta visoms mokslo srityje dirbančioms organizacijoms ir įmonėms, o taip pat ir mokykloms, kolegijoms ir universitetams, visoms organizacijoms, kurioms reikia testuoti savo darbuotojus ar kitus subjektus. Visos priemonės, kurias turės sistema, padės dėstytojui sutrumpinti testo tikrinimo laiką, padės studentui greičiau ir patogiau atlikti testus, iš karto matyti savo rezultatus ir žinių lygį.

Pasirinkau šį temą, nes nė vienas analogas, kurio teko matyti, neturėjo intelektinių savybių, kurių įtrauksiu į sistemą. Buvo išnagrinėta keletą analoginių sistemų, kurios naudojamos lietuvoje. Pagal panaudojimo paskirtį jose galima kurti naujus testus, atlikti testavimą, peržiūrėti rezultatus, bet nė viena iš šių programų neturi tokių galimybių, kaip „analizavimo branduolį“.

Kuriant sistemą reikės atsižvelgti į jau egzistuojančius sprendimus, savo darbe panaudoti panašius sistemų veikimo principus ir funkcijas, sukurti naujas - galimybę skirstyti studentus pagal žinojimo lygį.

Sistemos realizavimas - domenų bazė mysql, kurioje bus saugomi testai, rezultatai ir naudotojų duomenys.

Sistemos paskirtis - dėstytojas turi galimybę kurti naujus testus ir įvesti naujus klausimus į egzistuojančius testus, taip pat keisti jau esamus klausimus, naikinti nereikalingus.

Prisijungęs prie sistemos studentas galės išsirinkti testą iš testų sąrašo ir atlikti reikalingą testą. Sistema iš karto pateiks testo rezultatus. Sistemos efektyvumas - dėstetojui nereikės tikrinti kiekvieno studento testą rankiniu būdu. Sistema padės atskirti studentus pagal žinių lygį, remiantis studentų mokymosi rezultatais.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 909 KB
  • 2012 m.
  • 32 puslapiai (4341 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jevgenij
  • Elektroninė tikrinimo ir vertinimo sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektroninė tikrinimo ir vertinimo sistema. (2012 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronine-tikrinimo-ir-vertinimo-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:19
×