Elektroninės komercijos programinė įranga


Elektroninės komercijos programinė įranga. „ OXID eShop “. Verskis TVS turinio valdymo sistema. Verskis tvs oxid sales ipyramid. Licencijos tipas. Licencijos kaina. Žalos atlyginimas. Aptarnavimo valandinė kaina. CMS turinio valdymo sistema. Produktų katalogas. Įrankiai produktų importui / eksportui. Marketingo įrankiai kuponai , katalogo kainų taisyklės. Optimizuota paieškos mašinoms. Pardavimų analizavimo įrankiai. Skirtingi produktų atributai. Galimybė svetainę pasiekti per mobiliąją versiją. Atsiskaitymo proceso valdymas. Vidinė produktų paieška su papildomais parametrais. Užsakymų valdymas. Pirkėjų administravimas. Pristatymo valdymas. Visi lietuviški bankai. Pasauliniai atsiskaitymai Paypal , World Pay. Atsiskaitymai kreditine kortele. RMS arba galimybė taikyti skirtingus marketingo modelius pirkėjų grupėms. Greitas parduotuvės veikimas cache galimybė. Naujienlaiškių sistemos. Administratorių teisių valdymas. Galimybė apriboti tam tikrų prekių kategorijų priėjimą atskiroms pirkėjų grupėms. Lojalumo programos administravimas. Dovanų kuponai. Duomenu kodavimas SSL ir kt. Pirkėjų mokėjimų atidėjimas.

maksimalus optimizavimas paieškos sistemoms ir kiti įrankiai. Verskis.lt sistema užtikrina maksimalų suderinamumą iš techninės pusės (SEO).

nuolatinis sistemos atnaujinimas. Atsižvelgianti į klientų pageidavimus, rinkos tendencijas bei tyrimus  sistema nuolat vystoma, didėja jos funkcionalumas.

Atviro kodo – 0 LtKomercinė:Professional Editon 3449 LtEnterprise Editon 22349 Lt

Darbo eigoje išsiaiškinta elektroninės komercijos programinės įrangos esmė, veikimas, naudojimas. Pateiktos vieni žymiausių ir plačiausiai pasaulyje naudojamų elektroninės komercijos platformų pavyzdžiai tie Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Norint plėtoti savo verslą, maksimizuoti įmonės pelną, neišvengiamai reikalinga „komercijos“ pagalbos ranka. Tai apjuosia daugybę sričių, jungiančių reklamos komunikacijas, tačiau nesuklysime sakydami, jog viena labiausiai pasiteisinusi ir efektyviausia – internetinis įmonės apipavidalinimas. Būtent taip ir galime apibūdinti elektorinę komerciją. Ji skatina įmonės pardavimų išaugimą, prekės ženklo atpažinimą, kadangi pasaulyje žmonės vis dažniau perka ir parduoda prekes internetinėse erdvėse. Taip pat e-komercija teigiamai veikia ekonomiką. Nepabijojusių pradėti elektroninį verslą žmonių įsitikinimu, jis stimuliuoja produktų ir paslaugų asortimento atnaujinimą bei plėtrą, greitą bendradarbiavimą ir lengvesnį atsiskaitymą. Tokia veikla neabejotinai vienas iš ekonominės veiklos pažangos veiksnių. Didesnės galimybės pradėti aktyvią veiklą virtualioje erdvėje atsiranda ir fizinę negalią turintiems žmonėms, nes elektroninio verslo veiklai nesvarbi jo dalyvių buvimo vieta. Tai reali galimybė sumažinti nedarbą, nes neįgalieji gali protinį darbą dirbti tiesiog namuose. O tai priveda prie pagrindinės ir vienos iš svarbiausių priežasčių, kodėl e-komercinės sistemos – teigiamas verslo įmonių plėtros įrankis, tai teigiamas poveikis ekonomikai. Nepabijojusių pradėti elektroninį verslą žmonių įsitikinimu, jis stimuliuoja produktų ir paslaugų asortimento atnaujinimą bei plėtrą. Tokia veikla – tai vienas iš ekonominės veiklos pažangos veiksnių.

Dar viena svarbi priežastis yra ta, kad E-verslo pradžiai reikia mažiau pinigų. Tam reikalingos mažesnės kapitalo ir administravimo sąnaudos. Mokestis priklauso tik nuo pageidaujamos sistemos pobūdžio, bei kaštai skirti elektronikai ir programuotojams, dirbantiems su sistemomis.IT ekspertų teigimu, net nedidelės bendrovės, turinčios vos dalį kapitalo, reikalingo verslo pradžiai, yra pajėgios įdiegti elektroninės komercijos sistemą, taip tobulindamos savo verslo planą ir siekdamos didesnio pelno. Žinoma, yra ir sistemos diegimo ir naudojimo trūkumu. Visų pirma, tai paslaugų pateikimo priemonių nepatvari sauga. Duomenys nesunkai prieinami, sudėtinga apsaugoti svarbią informaciją. Taip pat e-komercijos sistemos naudojimui reikalingas tiek tiekėjo, tiek kliento kompiuterinis išprusimas.

Na, o reziumuojant trumpą lietuviškų e-komercijai skirtų sistemų palyginimą galima teigti, kad šios sistemos yra pakankamai stiprios, palyginus su visame pasaulyje populiariomis sistemomis. Didžiausias lietuviškų sistemų privalumas yra jau realizuoti atsiskaitymai su lietuviškais bankais (ne per tarpininkus), bei galimybė gauti kokybišką aptarnavimą. Būtent šie dalykai yra didžiausi trūkumai dirbant su užsienyje kurtomis sistemomis. Įvertinant tai, kad e-komercijos projektai reikalauja itin lankstaus bendradarbiavimo, patikimiau ir perspektyviau dirbti su Lietuvoje gaminta sistema arba ieškoti patikimų rekomenduotinų partnerių, kurie galėtų tinkamai apipavidalinti ir sugeneruoti užsienyje pagamintą e-komercijos sistemą.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2821 žodžiai)
  • Gerda
  • Elektroninės komercijos programinė įranga
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektroninės komercijos programinė įranga. (2015 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-komercijos-programine-iranga.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 01:00
×