Elektroninės komercijos sistema Autoservisas


Įžanga. Veiklos organizavimo virtualioje aplinkoje pagrindimas. Veiklos virtualioje aplinkoje etapai. Veiklos strategija ir planas. Techninė užduotis. Veiklos projektas. Techninės įrangos kompleksas. Programinės įrangos kompleksas. Interneto svetainė. Sistemos įdiegimas. Sistemos eksploatavimas. Sistemos dokumentacijos aprašymas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Perku- parduodu, skiltelė. Vartotojai nemokamai galės įkelti skelbimus su auto susijusius daiktus arba keistis. Pvz.: garso įranga, detalės.

Servisas esantis Garaziukas.lt svetainėje turi galimybę būti įvertintas vartotojų pagal:

Kainos ir kokybės santykį (5 balų sistema). Taip pat po įvertinimu vartotojai galės paskaityti komentarus apie servisą.

Svetainėje bus patalpintos vartotojui reikalingos skaičiuoklės: kuro sąnaudų, ratų ir padangų išmatavimų, surasti tinkamą akumuliatorių pagal modelį ir t.t.

Veikla internete planuojama kaip trumpalaikė veikla ar kaip ilgalaikė veikla?

Garažiukas.lt veikla negali būti trumptlaikė, nes tam, kad verslas neštų pelną, jis turi gyvuoti mažiausiai 3 metus. Kadangi verslo vizija, kuriama ilgalaikiui, todėl yra vykdomas organizacinis planas, kuriame žiūrima į įmonę ir viskas vykdoma taip, kad ji vykdytų veiklą daugiau nei penkiems metams. Ši veikla suteikia paslaugas, tad paslauga, niekada nebus nenaudinga.

Statmenai išdėstyti kriterijai, pagal kuriuos vartotojas gali pasirinkti reikiamą automobilio remonto specifiką. Žemėlapyje pavaizduoti Vilniaus servisai. Tokiu būdu galima rasti sau artimiausią automobilių servisą. Jie turi jau gana nemažą įmonių katalogą savo svetainėje. Tačiau matomai nėra šis puslapis ypač populiarus.

Servisas24.lt kataloge esantys autoservisai, moka tokią kainą:3 mėn. - 60Lt/mėn.6 mėn. - 50Lt/mėn.

Įtraukti skyrelį su akcijomis ir kuponais serviso darbams, automobilio plovimui, valymui.

Sukurti grupę socialiniame tinkle „Facebook“. Skelbti visas naujienas apie servisus ir akcijas.

Sudėti patogias vartotojui skaičiuokles, kuriomis gali naudotis prireikus. (Ratų-padangų dydžių skaičiavimus pagal modelius bei kuro sąnaudų apskaičiavimas)

Paslauga internete atrodys patraukli ir viliojanti. Nes tai yra nauja ir įdomu vykdoma veikla, tikrai sudominanti kitas įmones.

Autoserviso įmonės vadovui bus pateikti dokumentai su sąlygomis ir jų nustatytu užmokesčiu. Taip pat bus nurodomi tam tikri nurodomi rekvizitai. Pvz.: įmones pavadinimas, sąskaitos numeris, įmonės vadovo vardas pavardė, telefono numeris. Klientas sumoka pagal nustatytą kainą, o nuo kainos mokesčiai bus automatiškai nuskaitomi.

Kiekviena sutartis bus saugoma. Įmonės informacija bus gaunama iš kliento atstovų ir talpinama internetiniame puslapyje.

Svarbiausia taisyklė - bendravimas ir bendradarbiavimas tiek su servisais tiek su išoriniais vartotojais. Visa tai perspektyvoje gali išaugti į dėmesio vertus projektus, bendrauti su žiniasklaida. Įvairiais būdais reklamuoti garaziukas.lt svetainę populiariausiuose automobilių portaluose. Gal net bus įvykdytas plantas tapti GAZAS.LT šeimos nariu.

Finansinės skaičiuoklės pagalba optimizavau savo verslo strategiją. Buvo koreguota nemažai punktų, kad verslas neštų pelną nuo ketvirtų metų trečiojo ketvirčio pradžios.

Paskola nenaudojama, nes verslui plėsti naudojami pinigai skolinti iš kito žmogaus.

Ieškoti patraukliausių servisų visoje Lietuvoje. Ar jie būtų žmogui arčiau ar toliau, jis galės išsirinkti iš reitinguojamų servisų. Reitingus nustatinės patys internetinio portalo lankytojai balų skalėje nuo vienio iki penkių.

  • Informatika Projektas
  • Microsoft Word 695 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (2578 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zanciauskis
  • Elektroninės komercijos sistema Autoservisas
    10 - 4 balsai (-ų)
Elektroninės komercijos sistema Autoservisas. (2014 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-komercijos-sistema-autoservisas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:24
×