Elektroninės komercijos sistema


Verslo savarankiškas darbas. Įvadas. Veiklos organizavimo virtualioje aplinkoje pagrindimas. Veiklos strategija ir planas. Techninė užduotis. Techninės įrangos kompleksas. Programinės įrangos kompleksas. Web saitas. Įdiegimas. Sistemos eksploatavimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Atliekant projektą stengiausi pademonstruoti elektroninės komercijos kompetencijas ir įmonės veiklą perkelti į elektroninę erdvę. Išanalizavau el. komerciją įtakojančius faktorius, pagrindžiau komercinės veiklos perkėlimo į interaktyviąją aplinką tikslingumą, taikiau komercinės veiklos organizavimo internete gyvybinio ciklo metodą. Taipogi įgavau naujų žinių apie elektroninę komerciją, kaip ją perkelti į internetą, kokias sistemas naudoti, kaip elgtis su konkurentais. Smulkiai aptariau Web saito kūrimo etapus. Ieškodamas serverių tinkamų verslui, įsisavinau naudingos informacijos, kuri gali praversti tolimesnėje eigoje.

Pabaigai galiu teigti, jok elektroninės komercijos veiklos internete kūrimas ir organizavimas yra sudėtingas. Reikia turėti gerą ir stiprią idėją, komandą, siekti užsibrėžtų tikslu. Tokiu atveju verslas pasiseks.

Elektroninės komercijos sistema. (2013 m. Spalio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/elektronines-komercijos-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:31