Elektroninės leidybos samprata


Elektroninės leidybos samprata. Kas tai yra e. Leidyba? Nuo ko priklauso e. Leidybos sėkmė? Kas tai yra „naujoji savilaida“? Kokie elektroninio leidinio (e. Knygos) pranašumai, lyginant jį su popieriniu leidiniu? Kokias žinote lietuvoje išleistas e. Knygas šiandien? Kompiuterinių elektroninės leidybos sistemų paskirtis, sudėtinės dalys, funkcijos. Kokios yra leidyboje taikomos programos? Kokios leidyboje taikomos programos maketavimui? Kokios leidyboje taikomos programos iliustracijų tvarkymui? Kokiomis savybėmis pasižymi programa adobe page maker? Kodėl leidyboje neracionalu taikyti ms word programa? Kuo ypatinga programa adobe indesign cs? Kokie kompiuterio parametrai rekomenduotini dirbant su adobe indesign cs? Kokios finereader pagrindinės funkcinės galimybės? Kokios adobe acrobat funkcinės galimybės? Kokias savybes turi pdf formato dokumentas? Leidyklos darbo pagrindai ir darbo organizavimas. Kokios yra pagrindinės redaktoriaus darbo užduotys? Kokios yra pagrindinės leidėjo užduotys? Koks yra spaustuvininko vaidmuo? Koks yra dizainerio vaidmuo leidykloje? Ką atlieka leidykloje maketuotojas? Kokiose leidyklose dažniausiai maketuotojas ir dizaineris būna vienose pareigose? Detaliai paaiškinkite leidėjo veiklos schemą. Kokie yra pagrindiniai leidyklose – spaustuvėse esantys svarbiausi padaliniai?

Teksto redagavimo programos skirtos tekstui įvesti ir redaguoti. Šių programų yra labai įvairių ir jų galimybės yra taip pat labai įvairios. Pavyzdžiui, Write, Ami Pro programos gali suteikti tekstui tik pagrindinius spausdinimo parametrus, o Microsoft Word, Wordperfect programos turi ir maketavimo funkcijas. Teksto redagavimo programos plačiai naudojamos įvesti didelės apimties tekstus, nes ne visos maketavimo programos turi šią galimybę. Į maketavimo programas importuoti tekstai dažniausiai iš naujo redaguojami ir laužomi.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (2166 žodžiai)
  • Juozas
  • Elektroninės leidybos samprata
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektroninės leidybos samprata. (2013 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-leidybos-samprata.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 08:09
×