Elektroninės parduotuvės ir atsiskaitymas jose


Elektroninės parduotuvės ir atsiskaitymas juose. Internetinės parduotuvės. Jų kūrimas. Elektroninės parduotuvės veikimo principas. Elektroninės parduotuvės kūrimas. Galimi atsiskaitymo būdai. Prekių pristatymo būdai. Apmokėjimas už prekes ofise. Internetinių parduotuvių kūrimas ir jų privalumai. Internetinių parduotuvių pavyzdžiai.

Atliko: VVF 14/2 Grėta Puodžiūtė, Rūta Vilimaitė Tikrino: Lekt. Justinas Janulevičius.

Internetinės parduotuvės. Jų kūrimas Elektroninės parduotuvės veikimo principas Galimi atsiskaitymo būdai Internetinių parduotuvių pavyzdžiai.

Fiksuotas pristatymo mokestis (t.y. konkretus mokestis už prekių pristatymą neatsižvelgiant į prekių kiekį ar svorį ar pristatymo adresą) Atsiimti iš parduotuvės Pristatymas pagal svorį. Kaina automatiškai parenkama (pagal Jūsų nustatymus) ir suskaičiuojama pagal prekių svorį. Pristatymas kurjeriu (plius galimybė nustatyti nemokamą siuntimą pagal pirkinio sumą).

OTTO.LT-drabužiai, avalynė, suknelės Miegamojobaldai.lt- viskas ko reikia miegamajam Zaislai.pirklys.lt- žaislai Eoltas.lt- viskas automobiliams.

  • MS PowerPoint 269 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (646 žodžiai)
  • Modestas
  • Elektroninės parduotuvės ir atsiskaitymas jose
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektroninės parduotuvės ir atsiskaitymas jose. (2014 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-parduotuves-ir-atsiskaitymas-jose.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 18:24
×
102 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo