Elektroninės parduotuvės kūrimas Elektroninė drabužių parduotuvė


Tarptautinė teisės ir. MyStyle. Idėjos pristatymas. Kuriama elektroninė drabužių parduotuvė “MySyle” pardavinės išskirtinio dizaino rūbus. "MyStyle" – tai moderni, klasiška skirta pasitikintiems savimi. B2c. B2C – verslas klientui yra bendradarbiavimas tarp įmonės ir kliento, fizinio asmens. Konkurentai. "Apranga". "Lelija". "Audimas". Dauguma paminėtų konkurentų parduoda produkciją konkrečiai oreantuotą į tam tikrą pirkėją. Elektroninės parduotuvės "Apranga" išskirtinumas tas. Elektroninė parduotuvė "Lelija". Elektroninė drabužių parduotuvė "Audimas" prekiauja įvairiais rūbais įvairaus amžiaus žmonėms. Panašumai ir trūkumai. Visos išvardintos konkurentų elektroninės parduotuvės priima užsakymus. Rezultatas. "MyStyle" elektroninė parduotuvė prekes pristato per kurjerių tarnybą ir per paštą. E. parduotuvės struktūra. Šioje elektroninėje parduotuvėje sau tinkančius drabužius ras bet kokio amžius. Drabužių kategorijos. Viršutiniai rūbai –. Prekių įsigijimas. Apmokėjimo būdai. Įsigyti prekes galite atsiskaitant Paysera saugių atsiskaitymų sprendimu. Prekių pristatymas. Venipak kurjeris DPD kurjeris LP LP Express paštomatai. Svetainės saugumas. Saugojimo programa. Svetainės struktūra. "MyStyle" gausus prekių asortimentas įvairaus amžiaus žmonėms. Patogus atsiskaitymas bet kur ir bet kada. Rinkodara. Vartotojas. Firminių, aukštos kokybės rūbų mėgėjas, kuris mėgsta išpardavimus. Skiriantis pirmenybę apsipirkimams internetu. Reklama. Skelbimai internete. Reklaminių skydelių paslauga. Tinklaraštis. Socialiniai tinklai. Rinkodaros veiksmai. Kainos mažinimas. Reklamos efektyvumo didinimas. Vartotojų pritraukimas. Rinkodaros priemonės. Asmeniniai siūlymai pirkti elektroniniu paštu. Viešinimo kanalai. Skelbimai. Interviu. Pranešimai žiniasklaidai. Socialinės akcijos. Seminarai, renginiai. Rinkodaros strategija. Pasirinkta rinkodaros strategija – turinio strategija. Veiksmų planas. Prekė. Siekis nudžiuginti kiekvieną klientą. Nuolaidos. Gana dažnai bus daromi prekių išpardavimai. “MyStyle” elektroninėje drabužių parduotuvėje kiekvienas asmuo gali rasti tokių rūbų.


Kuriama elektroninė drabužių parduotuvė “MySyle” pardavinės išskirtinio dizaino rūbus, įvairaus amžiaus žmonėms pagal jų poreikius.

B2C – verslas klientui yra bendradarbiavimas tarp įmonės ir kliento, fizinio asmens, tiekiant ar parduodant jam prekes ar paslaugas.

Elektroninės parduotuvės "Apranga" išskirtinumas tas, kad joje rūbai parduodami neapsiribojant vien jaunimu ar vien vyresnio amžiaus žmonėmis, drabužių asortimentas platus. Šioje elektroninėje parduotuvėje rūbai yra pristatomi tik paštu.

Elektroninė parduotuvė "Lelija" priima individualius siuvimo užsakymus ir prekiauja sportinio stiliaus rūbais įvairaus amžiaus grupėms. Šioje elektroninėje parduotuvėje yra taikoma nuolaida perkant prekių daugiau kaip už 100 € ir tuomet gauna nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje.

Elektroninė drabužių parduotuvė "Audimas" prekiauja įvairiais rūbais įvairaus amžiaus žmonėms. Parduotuvės užsakymai yra pristatomi tiek per kurjerių tarnybą, tiek ir paštu. Šioje elektroninėje parduotuvėje mažiausia 1 vnt. rūbo kaina yra 20 €.

Visos išvardintos konkurentų elektroninės parduotuvės priima užsakymus, kad būtų galima pakeisti įsigytą rūbą. Konkurentų elektroninėse parduotuvėse galima atsiskaityti tik su pavedimais iš swedbank, o "MyStyle" pavedimai priimami iš visų bankų. "MyStyle" elektroninė parduotuvė taip pat priima ir pakeičia netikusius rūbus, jeigu ant rūbo tebėra etiketė.

"MyStyle" elektroninė parduotuvė prekes pristato per kurjerių tarnybą ir per paštą. Drabužių pardavimas pasirinktas, nes minėtose elektroninėse parduotuvėse įvairūs rūbai yra labai brangūs ir jų asortimentas yra per menkas.

  • MS PowerPoint 1374 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (752 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sima
  • Elektroninės parduotuvės kūrimas Elektroninė drabužių parduotuvė
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektroninės parduotuvės kūrimas Elektroninė drabužių parduotuvė . (2017 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-parduotuves-kurimas-elektronine-drabuziu-parduotuve.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 19:57
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!