Elektroninės parduotuvės referatas


Įvadas. Elektroninis verslas. Internetinė parduotuvė. Elektroninės parduotuvės samprata. Elektroninės parduotuvės struktūra. Elektroninės parduotuvės įgyvendinimas. Elektroninės parduotuvės klasifikacija. Elektroninėms parduotuvėms keliami reikalavimai. Privalumai ir trūkumai. Ateities tendencijos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiose parduotuvėse siūlomas prekes ir paslaugas galima pirkti bet kuriuo paros metu ir iš bet kurio pasaulio taško. Taip pat galima praleisti tiek laiko, kiek reikia, susipažinti su prekėmis, galima išsakyti savo nuomonę apie jas, klientų aptarnavimo kokybę.

Parduotuvės savininkas veikia kaip tarpininkas tarp gamintojo ir pirkėjo. Internetinė parduotuvė gali būti papildoma niša prekėms parduoti arba atskira veikla, kai pirkėjui internetu pateikiami prekių katalogai. Tokiu atveju elektroninės parduotuvės valdytojas nupirktas prekes užsako iš gamintojų, kuriems jis atstovauja, ir persiunčia jas pirkėjams. Darbo tikslas – išanalizavus internetines parduotuves, įvertinti šį tobulėjantį reiškinį.

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti internetinės parduotuvės sąvoką ir struktūrą;

2.Išnagrinėti klasifikaciją bei keliamus reikalavimus;

3.Aptarti privalumus bei trūkumus.

  • Microsoft Word 2923 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2709 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolita
  • Elektroninės parduotuvės referatas
    10 - 5 balsai (-ų)
Elektroninės parduotuvės referatas. (2014 m. Birželio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-parduotuves-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 18:01
×
102 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo