Elektroninės parduotuvės steigimas, įkūrimas


Sąvokos. Projektavimas. Idėjos paieška, analogai, jų analizė ir apibendrinimas. Kaip sukurti sėkmingą elektroninę parduotuvę? Internetinė reklama. El. Parduotuvės sukūrimas. Turinio parengimas ir sukėlimas. El. Parduotuvės priežiūra ir administravimas. Ką turėčiau žinoti pirkdamas prekes elektroninėje parduotuvėje? Kokie mokesčiai taikomi prekėms, įsigytoms užsienio elektroninėse parduotuvėse? Idėjos.


Norėjau sukurti elektronine parduotuve. Ilgai galvojau, ką man pasirinkti. Mano tėvai pradėjo individualų verslą, ir nusprendžiau pats užsiimti panašia veikla . Internete yra daug informacijos apie tokį dalyką, todėl man nebus sunku įkurti, steigti elektroninę parduotuvę. Tai yra labai įdomu ir populiaru, visiems žmonėms reikia kažkokių prekių, taigi šis užsiėmimas yra perspektyvus, nes dabar yra labai populiaru ką nors pirkti internetu, bei dauguma žmonių daug praleidžia laiko prie kompiuterių.

Renkama informaciją, ieškoma analogų, juos analizuojama ir įvertinimą pasirinktą idėją, pateikiu grafiškai.

Atrenkama ir įvertinama medžiaga, jų savybes, darbo priemones. Planuoju idėjos įgyvendinimo etapus.

Norėjau turėti papildomų pinigų ir nebuvo idėjos kaip man jų gauti, daug laiko neskiriant. Pasirinkau daryti elektroninę parduotuve, nes tai perspektyvus darbas ir pilnas internetas iformacijos kaip ir ką daryti, taip pat elektroninė parduotuvė yra įdomus ir smagus. Internete yra daug informacijos apie elektronines parduotuves, strategijas, reklama, todėl dauguma informacijos ieškosiu internete.

Čia išvardijau tiek parduotuvės tiek elektroninės parduotuvės pliusus ir minusus. Elektroninė parduotuvė naudojama tų žmonių, kurie neturi daug laiko ir dabar žmonės daug laiko praleidžia prie kompiuterių. Taip pat čia įdėjau savo elektroninės parduotuvės pavizdį, kaip jis atrodys kai aš sukursiu savo elektroninę parduotuvę.

Dabar yra pačios perkamiausios prekės, todėl mano parduotuve sudarys visos šitos prekės. Aš susipažinsiu kaip reikia sukurti sėkminga elektroninę parduotuvę ir panagrinėsiu kaip reikia viską daryti.

pirmiausia reikėtų užsisakyti svetainę, domeną iš kurios vėliau ir padarysime elektronine parduotuve. Užsisakyti svetainę nėra brangu, tačiau jei nori, kad ji atrodytų unikaliai, reikės nemažos investicijos

Pradedant nuo pradžios, kad svetainė atrodytu rimtesnė reikia nusipirkti .lt domeną, kuris kainuos mums 25LT. Paskui reikės nusipirkti svetaine, kuri dabar kainuoja 17LT. Tačiau vien šito neužteks, mums reikės ir dizaino, kurio kainos svyruoja nuo 50LT iki 100LT. Svetaine kursiu pats, tad nereikės mokėti už sukūrimą. Kad mano parduotuvė būtų saugi, reikės nusipirkti apsaugas, kurios

Atsidarius el. parduotuve žmonės patys neateis, reikės patiems juos atvesti. El. reklama manau yra pats svarbiausias dalykas, nes jei nebus lankytojų, - nebus ir pelno. Dabar atvesti lankytojus padeda reklama kitose svetainėse, tačiau tai nėra pigus dalykas. Dabar dar yra labai populiaru facebook‘as ,twitter, nes ten yra didelė žmonių bendruomenė. Dar yra labai populiarus reklamos dalykas , baneris, tai yra reklaminis skydelis internete, kuris reklamuoja tavo el. parduotuve ir paspaudus ant jo, tave nukelia į tavo el. parduotuve, tačiau banerio gražaus, unikalaus niekas nekuria už dyka, reikės ir už jį susimokėti. Populiarios svetainės dažnai nori apsikeisti baneriais, tačiau jei tavo el. parduotuvė bus nepopuliari, niekas su tavim nenorės keistis baneriais, tik gerai išpopuliarėjus, galėsi keistis su kitom svetainėm baneriais.

  • Microsoft Word 192 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2853 žodžiai)
  • Mokykla
  • Justas
  • Elektroninės parduotuvės steigimas, įkūrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Elektroninės parduotuvės steigimas, įkūrimas. (2019 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-parduotuves-steigimas-ikurimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 17:11
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo