Elektroninės paslaugos konspektas


Paslaugos. prekyba ir. bankininkystė. parašas ir mobilusis. parašas. Asmens duomenys ir jų apsauga asmens duomenys elektroninėje erdvėje asmens duomenų saugumo užtikrinimas. Turtinės autorių teisės. Neturtinės moralinės autorių teisės. Antrosios kartos saityno web. Sklaidos kanalų skaitytuvėmis. Informacijos kompiuteryje apsauga.


Sukurtas priemonėmis, kuriais pasirašantis asmuo gali tvarkyti tik savo valia;

Asmuo panaudoja e. parašą savo tapatumui įrodyti ( Gavėjas siunčia elektroninę užklausą į sertifikatą išdavusį sertifikavimo centrą ( sertifikavimo centras patvirtina, kad nurodytas sertifikatas galioja ( pasirašiusio e. parašu asmens duomenys priimami gavėjo

Licencijos sutartys: Kiekviena kompiuterio programa – tai tam tikras įrankis, skirtas pasirinktam darbui atlikti. Kaip ir kiti įrankiai, kompiuterio programos turi naudojimo instrukcijas ir taisykles. Sąlygos, kuriomis kompiuterio programos autorius leidžia naudotis programa, surašytos vadinamojoje licencijos sutartyje. Pagal licencijos sutartyje nurodytas sąlygas kompiuterio programas galima suskirstyti į: atvirąją ir nuosavybinę; nemokamą, laikinai nemokamą ir komercinę.

Planuoklė – programa, skirta automatiškai atliekamų užduočių tvarkaraščiui sudaryti ir toms užduotims vykdyti.

Pasirinkite tinkamas šiukšlinės ypatybes: pažymėkite parinktį Rodyti naikinimo tvirtinimo dialogą, nurodykite šiukšlinės vietą ir talpą (kai šiukšlinės talpa lygi nuliui, naikinami failai nepatenka į šiukšlinę ir juos gali būti sunku atkurti).

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (3421 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ignė
  • Elektroninės paslaugos konspektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektroninės paslaugos konspektas. (2017 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-paslaugos-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 22:31
×