Elektroninės paslaugos valstybės valdyme ir versle skaidrės


Elektroninės paslaugos valstybės valdyme ir versle. Giedrės Dimbelytės IIc. Elektroninė demokratija. Elektroninė demokratija-reiškinys, kai informacinės technologijos naudojamos demokratijai stiprinti. Įgyvendinimas. Per piliečių dalyvavimą valdyme organizuojant elektroninius rinkimus. Elektroninė valdžia. Ji pasireiškia valstybės funkcijų įgyvendinimu pasitelkiant informacines technologijas. Statistika. Elektroninės valdžios keturi paslaugų lygmenys. Įgyvendina žmogaus teisę gauti informaciją. Nuotolinis mokymas. Tai mokymo būdas, kai mokinys ir mokytojas bendrauja įvairiomis technologijomis grįstomis komunikavimo priemonėmis. Privalumai. Galima mokytis visur. Elektroninė bankininkystė. Leidžia sužinoti informaciją apie savo sąskaitą. Sunkumai. Vienas iš informacinės visuomenės kūrimo sunkumų Lietuvoje yra kompiuterijos terminų vartojimas lietuvių kalba.

Įgyvendina žmogaus teisę gauti informaciją. Ne tik pradinė informacija, bet ir paaiškinimai. Ne tik informacijos gavimas, bet ir gebėjimas pateikti užklausas elektroniniu būdu. Galimybė gauti reikalingus patvirtinimus bei rezultatus.

Galima mokytis visur, kur yra internetas. Taupo laiką ir lėšas. Jei mokinys serga ar yra išvykęs, nuotolinis mokymas- išeitis.

Leidžia sužinoti informaciją apie savo sąskaitą. Leidžia daryti apmokėjimus ir pervedimus. Tačiau norint jungtis prie banko sistemos jums reikalinga sąskaita tame banke ir suteikta prieiga prie sąskaitos internetu.

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1776 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (222 žodžiai)
  • Giedre1520
  • Elektroninės paslaugos valstybės valdyme ir versle skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Elektroninės paslaugos valstybės valdyme ir versle skaidrės. (2015 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-paslaugos-valstybes-valdyme-ir-versle-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:32
×